Çözüldü Sapphire garantisi nasıldır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eray123567

Centipat
Başlıkta yazan ekran kartına sahibim. Sol fanında bir arıza olduğunu düşündüğüm için kartı garantiye gönderdim. Ama bazı yerlerde Sapphire servisinin ilgisizliğinden bahsetmişler. Daha önce aranızda Sapphire marka bir ürününü servise gönderdi mi? Gönderdiyse ne oldu? Söylerseniz sevinirim içime bir kurt düştü.

Çözüm
Tek kelime ile rezalet. Wattman hatalarıyla boğuştuğum ekran kartını hiçbir sorun yoktur diye geri gönderdiler.
Tek kelime ile rezalet. Wattman hatalarıyla boğuştuğum ekran kartını hiçbir sorun yoktur diye geri gönderdiler.

Fiziksel sorunlar dışında ilgilenmiyorlardır. Wattman hataları 500 serisi ve AMD'nin kronik sorunu olunca servis ona bir şey yapamıyor diye duymuştum. Sapphire 5500XT kullanıyorum 3,5 aydır iyi gidiyor şimdilik AMD'nin en sorunsuz kartı gibi, ileride ne olur bilmiyorum. Umarım yolum düşmez servispoint'e çok olumsuz yorum var.

Ürünü garantiye göndermek yerine bozuk kart olduğunu belirtip satın. Hem elinize bir miktar para geçer hem daha az vakit harcarsınız. Servispoint'e hem MSI ürünlerle hem de Sapphire ürünlerle birkaç kere işim düştü ve bir kere bile bakın bir kere bile çözüm sunamadılar ya. Şaka gibi. Sanırım toplam dört defa işim düştü sadece bir tanesinde yaklaşık on ayın sonunda THH ile para iadesi alabildim. Diğer ürünler de çöp oldu.

Kesinlikle Servispoint ise bir markanın teknik servisi ya uzak durun ya da bozulan ürününüze güle güle deyin. Ben ömrümde bu kadar rezalet bir teknik servis görmedim. Sizinki yine basit bir problem gibi sadece sol fanı çalışmıyorsa sol fanı değiştirip gönderebilirler.

Ürünü garantiye göndermek yerine bozuk kart olduğunu belirtip satın. Hem elinize bir miktar para geçer hem daha az vakit harcarsınız. Servispoint'e hem MSI ürünlerle hem de Sapphire ürünlerle birkaç kere işim düştü ve bir kere bile bakın bir kere bile çözüm sunamadılar ya. Şaka gibi. Sanırım toplam dört defa işim düştü sadece bir tanesinde yaklaşık on ayın sonunda THH ile para iadesi alabildim. Diğer ürünler de çöp oldu.

Kesinlikle Servispoint ise bir markanın teknik servisi ya uzak durun ya da bozulan ürününüze güle güle deyin. Ben ömrümde bu kadar rezalet bir teknik servis görmedim. Sizinki yine basit bir problem gibi sadece sol fanı çalışmıyorsa sol fanı değiştirip gönderebilirler.
Sol fandan traktör sesi geliyor, sanki zorla dönüyormuş gibi.Umarım kağıttaki aşırı rahatsız edici ses yazısını görüp direkt coil whine diye umursamamazlık etmezler.

Yeni konular

Geri
Yukarı