Sapphire HD 6570 takınca sistem açılmıyor

samet889

Hectopat
Daha fazla  
Sapphire HD 6570 DDR3 2GB ekran kartım mevcut. fakat size şöyle bir sorum olacaktı. kasaya takıyorum, power tuşuna bastığım zaman işlemcinin fanı yarım saniyeliğine dönüyor ve duruyor. Daha sonra power tuşuna bastığımda hiçbir tepki alamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kartı çıkart, güvenli mod ile DDU ile eski sürücüleri kaldır. Bilgisayar kapalı konumda, ekran kartını tak, sonra bios sıfırla, bilgisayarı aç ve beta olmayan sürücüyü kur bir dene.

Kartı çıkart, güvenli mod ile DDU ile eski sürücüleri kaldır. Bilgisayar kapalı konumda, ekran kartını tak, sonra bios sıfırla, bilgisayarı aç ve beta olmayan sürücüyü kur bir dene.

Teşekkür ederim hocam, fakat kartı yeni almış bulunmaktayım ikinci el olarak temin ettim daha önce sisteme hiç takılmadı.
Kartta kısa devre var gibi, kartı farklı bir sistemde dene, aynı problem gözlemlenirse kart bozuk olabilir.

Teşekkür ederim hocam, ama başka sistemde deneme şansım maalesef bulunmuyor.

Teşekkür ederim hocam, fakat kartı yeni almış bulunmaktayım ikinci el olarak temin ettim daha önce sisteme hiç takılmadı.

Teşekkür ederim hocam, ama başka sistemde deneme şansım maalesef bulunmuyor.
Benim dediğim kendiminde yaptığım ve sorunların çözüldüğü bir tavsiyedir. bende teşekkür ederim.

Benim dediğim kendiminde yaptığım ve sorunların çözüldüğü bir tavsiyedir. bende teşekkür ederim.

Hocam ekran kartını sisteme daha önce takmadım 300W Psu power bulunmakta takıyorum fanlar dönmüyor ufak bir kıpırdama oluyor ve duruyor ama çıkarttığımda kartı onboarddan normal şekilde açılıyor dediğiniz çözümü hiç takmamama rağmen uygulayayım mı ?

Hocam ekran kartını sisteme daha önce takmadım 300W Psu power bulunmakta takıyorum fanlar dönmüyor ufak bir kıpırdama oluyor ve duruyor ama çıkarttığımda kartı onboarddan normal şekilde açılıyor dediğiniz çözümü hiç takmamama rağmen uygulayayım mı ?
Tabiki denemeniz gerekir yoksa bir kenarda süs kalacak, bu arada bakmadık psu desteğine kartın? Bu mu?

Tabiki denemeniz gerekir yoksa bir kenarda süs kalacak, bu arada bakmadık psu desteğine kartın? Bu mu?

Evet hocam kart bu psu değerlerini inanın bilmiyorum

Evet hocam kart bu psu değerlerini inanın bilmiyorum
Araştırıyorum.
Araştırıyorum.
Konu açılmış bu forumda, linkten bakabilirisin, en az 350-400W tavsiye ediliyor oyun işin içine girince.

Araştırıyorum.

Konu açılmış bu forumda, linkten bakabilirisin, en az 350-400W tavsiye ediliyor oyun işin içine girince.

Yani 300W Çalıştırmaz öyle mi 350 400W Bir psu almam gerekiyor yani?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı