Sapphire HD 6570 takınca sistem açılmıyor

samet889

Hectopat
Daha fazla  
Sapphire HD 6570 DDR3 2GB ekran kartım mevcut. fakat size şöyle bir sorum olacaktı. kasaya takıyorum, power tuşuna bastığım zaman işlemcinin fanı yarım saniyeliğine dönüyor ve duruyor. Daha sonra power tuşuna bastığımda hiçbir tepki alamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani 300W Çalıştırmaz öyle mi 350 400W Bir psu almam gerekiyor yani?
Öyle gözüküyor, bu işe yatırım yapıyorsan, PSU iyi olacak, bende 500 Watt OCZ var şimdiki sahibi toshiba, ama on numara o zaman 250 TL. vermiştim, tabii dolar düşüktü. 500-550 Watt en az candır. Evladiyelik olur, ileride sistemi güncellesen bile PSU devam eder. Ama zamanla katkısı azalır oda uzun sürede tabii.

Öyle gözüküyor, bu işe yatırım yapıyorsan, PSU iyi olacak, bende 500 Watt OCZ var şimdiki sahibi toshiba, ama on numara o zaman 250 TL. vermiştim, tabii dolar düşüktü. 500-550 Watt en az candır. Evladiyelik olur, ileride sistemi güncellesen bile PSU devam eder. Ama zamanla katkısı azalır oda uzun sürede tabii.

Yani haklısınız o zaman kartta bir sorun yok sizinde dediğinize göre psudan kaynaklı, yeni bir psu alıp deneyeceğim buradan bilgi vereceğim. çok teşekkür ederim

Yani haklısınız o zaman kartta bir sorun yok sizinde dediğinize göre psudan kaynaklı, yeni bir psu alıp deneyeceğim buradan bilgi vereceğim. çok teşekkür ederim
Yakınında, vatan bilgisayar falan var ise, onlara sitemini anlat var görsel falan, kafan rahat olur. Ama bu şartlarda, değişim şart, belkide bu nedenle seni uyarıyor. 👍 👽 🤖

Aynı konuyu buraya da açmışsın :)

Kart bozuk olabilir sana bozuk kartı satmış olabilirler ayrıca psu bozuk olabilir yada artık gücünü tam veremiyor olabilir karta. Sanırım hazır casper bir sistem? 300W psu kalmadı çünkü eskiliğini düşünürsek senelerce çalıştığı için yada yıprandığı için 300W değeri giderek düşmüştür diye düşünüyorum. Senin odaklanman gereken iki nokta var. Ya aldığın kart bozuk yada sisteminde ki psu gidici yada gücü yetmiyor. Çünkü on board'a takınca sistem açılıyor diyorsun. Ekran kartını başka bir sistem de denersen aslında sorunun kaynağını %90 bulursun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı