SAPPHİRE HD 7850 1GB 256 BİT GTA V Battlefield 4 Performans

PsikoGamer

Hectopat
Merhaba Arkadaşlar ...

Bilgisayarımı yeni nesil oyunlar için değiştirdim.Ve Vatandan bu ekran kartını görüp aldım.

İşte Kart : VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD7850 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart OC Yaptım Çok az

Bu kart hakkında merak ettiğim sorular şöyle;

Battlefield 4 de Performansı Nasıl Olur Hingde Sizce Kaç FPS bekliyorsunuz .?

GTA V Herkesin Beklediği Oyun Sizce Peformansı nasıl olur Kaç FPS bekliyorusunuz .?

KISACASI 2013 2014 OYUNLARINDAN BEKLENTİLERİNİZ NELER ? Sistemim Şöyle ;

İşletim Sistemi : Windows 7 Ultimate 32 bit

İşlemci : AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4 Ghz

Ekran Kartı : Sapphire HD 7850 1GB 256 BİT Dual-X

Ram : Kingston 1600 Mhz 4GB

Kasa : Fell Hurricane 550 W Power Max Güç 500 W .

Ekran : 18.5 HD HKC Ekran ...

Ses Sistemi : 2+1 Logitech

Mause : A4-Tech F5 Track X7 Gaming Mause

Vb. Sizce Bu Sistemle GTA 5 Battlefield 4 Ü Hingde Oynayabilirmiyim ?

Şimdididen Teşekkürler ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Arkadaşlar ...

Bilgisayarımı yeni nesil oyunlar için değiştirdim.Ve Vatandan bu ekran kartını görüp aldım.

İşte Kart : VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD7850 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart

Bu kart hakkında merak ettiğim sorular şöyle;

Battlefield 4 de Performansı Nasıl Olur Hingde Sizce Kaç FPS bekliyorsunuz .?

GTA V Herkesin Beklediği Oyun Sizce Peformansı nasıl olur Kaç FPS bekliyorusunuz .?

KISACASI 2013 2014 OYUNLARINDAN BEKLENTİLERİNİZ NELER ? Sistemim Şöyle ;

İşletim Sistemi : Windows 7 Ultimate 32 bit

İşlemci : AMD Phenom II X4 965 Black Edition 3.4 Ghz

Ekran Kartı : Sapphire HD 7850 1GB 256 BİT Dual-X

Ram : Kingston 1600 Mhz 4GB

Kasa : Fell Hurricane 550 W Power Max Güç 500 W .

Ekran : 18.5 HD HKC Ekran ...

Ses Sistemi : 2+1 Logitech

Mause : A4-Tech F5 Track X7 Gaming Mause

Vb. Sizce Bu Sistemle GTA 5 Battlefield 4 Ü Hingde Oynayabilirmiyim ?

Şimdididen Teşekkürler ...

High oynayabileceğini sanmıyorum (Full HD çözünürlükte) ama orta ayarda oynarsın.

Ömer Erten bu sistemi hemen hemen her oyunda test ettim. Battlefield 3 16 x Vb ayarlar full açık ama ne varsa en son ayarda 1600X900 Çözünürlükde 40 - 45 -60 FPS Altına Düşmedi. Metro Last Light da very hingde 45 50 Fps arası. Onda da her ayar açıkdı. Bu oyunları bu ayarda bu fps yi veren bi kart bence Battlefield 4 ü Hingde En az 30 Fps alır diye düşünüyorum. GTA V Bunlar felaket bi optiminize geliyormuş. Gta V de En az 35 40 Alır bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ömer Erten bu sistemi hemen hemen her oyunda test ettim Battlefield 3 16 x Vb ayarlar full açık ama ne varsa en son ayarda 1600X900 Çözünürlükde 40 - 45 -60 FPS Altına Düşmedi Metro Last Light da very hingde 45 50 Fps arası ondada her ayar açıkdı bu oyunları bu ayarda bu fps yi veren bi kart bence Battlefield 4 ü Hingde En az 30 Fps alır diye düşünüyorum GTA V Bunlar felaket bi optiminize geliyormuş Gta V de En az 35 40 Alır bence

Madem sorularının cevaplarını kendin biliyorsun, neden konu açıyorsun?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı