Sapphire HD 7870xt vs Asus GTX 660 ti Directcu ii

Arkadaşlar 1920 x 1080 çözünürlükte örneğin Battlefield 4 gibi oyunları ultra ayarlarda hangisi en yüksek FPS'de oynatır sorunun doğrusu bu ve en uzun süre hangisi beni idare eder GTX 660 ti Nvidia Physx teknolojisi var gerçi ama bilemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 1920 x 1080 çözünürlükte örneğin battlefield 4 gibi oyunları ultra ayarlarda hangisi en yüksek fps de oynatır sorunun doğrusu bu ve en uzun süre hangisi beni idare eder gtx660 ti nvidia physx teknolojisi var gerçi ama bilemiyorum.

Evet PhysX desteği de var bu da avantaj. Performans olarak HD 7870XT modeli biraz önde gibi ama saf-hız çok da işe yaramıyor bazen. Karar sana kalmış. Taiti LE GPU modeli var HD 7870XT modeline, HD 7950'nin bir düşük modeli, Pitcarin modeli GPU değil düz HD 7870 de olduğu gibi.
Fakat yinede SLI felan yapmicaksın zaten HD 7870XT de olur. Hangisi stokda ve indirimde ise onu tercih et.

SLI veya Crosfire yapmıcam usta hangisi daha fazla işimi görür önemli olan 1080 çözünürlükte ultrada ve en iyi fps de oynatması.

- - - Güncellendi - - -

Bu sitede karşılaştırdım ama tam anlayaladım. :)AMD Radeon HD 7870 XT Sapphire Edition compare Nvidia GeForce GTX 660 Ti GPU

Hocam zaten FX-6300 ile ne kadar fark görürsün ki. Düz mantık düşün. Fiyatları zaten aynı hemen dolayısıyla aynı performansı verir belli başlı oyunlarda. Bazı oyunlarda AMD, bazılarında nVIDIA optimizeli. Sakıncası yok. İstediğini al.

İstediğini al diyorsunda :) karar veremiyorum. İllaki birinden biri daha iyidir. Verdiğim karşılaştırmada özellik olarak 7870 xt daha iyi gibi ama performans testlerinde kısaca aşağıdaki karşılaştırmalarında 660 ti daha iyi gözüküyor.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar gerçekten kararsız kaldım, yardım edin lütfen.

İstediğini al diyorsunda :) karar veremiyorum illaki birinden biri daha iyidir verdiğim karşılaştırmada özellik olarak 7870 xt daha iyi gibi ama performans testlerinde kısaca aşağıdaki karşılaştırmalarında 660 ti daha iyi gözüküyor.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar gerçekten kararsız kaldım yardım edin lütfen.

Kesinlikle hiç kuşkusuz gtx 660ti almalısın.

Çok basit. Testlere bakacaksın, oyunlarda hangisi daha iyiyse onu alacaksın.

ki GTX 660 Ti daha iyi performans veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı