SAPPHIRE HD7850 Sistem

290 bütçeyi aşıyor
Aşmaz kardeşim diğer konuda söylemiştim. Vatan Bilgisayardan %30 indirimle alınabilir. SSD çıkarıldığında yaklaşık olarak 1150 TL gibi bir bütçe kalıyor ekran kartı için. Atacağım linke bir bak belki bir 50 yada 100 TL fazladan verirsin ama GTX760 ile R9 290 arasındaki performans farkını düşünecek olursan ne yap et bu kartı al derim ben.
VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - R9 290 TRI-X OC GDDR5 4GB 512Bit AMD Radeon DX 11.2 Ekran Kart

Neyse kardeşim. Aldıysan eğer hayırlı olsun. Anakartını ve ekrankartını ben pek beğenmedim. Ama hayırlı olsun demekten başka bir şey gelmez elimizden :)

Evet satın aldım hocam vatan'dan aldım 2245 TL indirimli fiyata geldi...

- - - Güncellendi - - -

Orasını bilemem ama aldıktan sonra sorunlu bir kart olduğunu öğrendim ama şuana dek hiç sorun yaşatmadı.

Keşke almasaydınız.. Geri iade şansınız varsa geri iade edin sistemi. Daha dengeli bir şey toplayalım..

- - - Güncellendi - - -

Benim kendime kurmak istediğim sistemde bu.

SSD 840 Evo al. Kasa V3 Black 600W seç. Rami 1600'lük seç. Arada FPS farkı yok. Soğutucu Contact 30 seçilebilir. Böylece e.kartı GTX770 seçilmiş olur. Güle güle kullanın :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı