SAPPHIRE HD7870 VE Tüm oyunları full hd açacak Ekran kartı tavsiyesi

Ramlar konusunda haklısınız farketmemişim onu hemen değiştirdim.
Anakart'ın nesi varmış çoğu kişi tarafından f/p gösterilen ve tavsiye edilen bir anakart. Aralarındaki farkı söylermisiniz acaba? Ben çok fazla anlamam da. :D
Dvd yazıcılarında en kötüsü 50 lira aklınızda güzel bir ürün var mı acaba?
Kasaya maalesef o kadar para veremem bütçem yetmiyor.

Ekran kartı oldukça önemli ama daha önemli olanı ekran kartının iyi olması değil, tüm bileşenlerin dengeli olmasıdır.

Hocam kartı şahsen ben kullanmadım ama o kartın 2-3 model düşüklerine ait birçok video izledim internette crysis 3 de full hd oynatıyor sizin sistemde dar boğaz yaşanmış olmasın?

Hocam kartı şahsen ben kullanmadım ama o kartın 2-3 model düşüklerine ait birçok video izledim internette crysis 3 de full hd oynatıyor sizin sistemde dar boğaz yaşanmış olmasın?
İ5 3570k işlemci kullanıyorum. Dar boğaz söz konusu olamaz. Ultra ve köşe yumuşatmalar açıkken bahsediyorum. Motion blur high'ta. Senin o dediğin kartlar bunları yapınca 10 fps zor verir diye düşünüyorum.

Kardeşim sen paraya kıy şu ekran kartını al ömür boyu Ultra modda götürür.
VATAN COMPUTER - ASUS - GTX770 DirectCU II O.C. GDDR5 2GB 256Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kart

joker.gif

Yok daha neler...

Çok bilgim olmadığından bir tahminde bulunamayacağım. Eğer tam anlamıyla full hd ayar çekerseniz yani sizin dediğiniz gibi o zaman 10 fps yi gerçekten geçemezler heralde. :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı