SAPPHIRE HD7870 VE Tüm oyunları full hd açacak Ekran kartı tavsiyesi

igayin61

Kilopat
Merhaba arkadaşlar yeni bir ekran kartı alacağım fakat kararsızım. Tüm oyunları full hd açacak beni yarı yolda bırakmayacak bir ekran kartı istiyorum. Sizce nasıl bir ekran kartı almalıyım?

Aklımda şu model var SAPPHIRE HD7870.

Sizinde tavsiyelerinizi istiyorum şimdiden çok teşekkürler. :)

Asus GTX 760 ufak bir fark ile daha hizlidir. Ancak ben alacak olsam kesinlikle R9 270x alirdim. Yeni güncellemeler ile daha iyi olacaktir. Ayrica yeni nesil bir ekran karti. PSU hakkinda ve sisteminiz hakkinda bilgi vermeyi unutmayiniz. Önerilerin daha saglikli olmasi acisindan. Para ve bütce sorunu yok ise, özel sogutmali modeller cikinca R9 290 almak cok daha iyi bir secim olacaktir.

http://u1312.hizliresim.com/1j/1/v2vlh.png

Alacağım sistem bu eğer gerçekten gtx 760 a 70 lira daha fazla vermeye değmez ise R9 u alabilirim. Fakat nvidia olmaması dezavantaj gibi ben 5 yıl nvidia kullandım şu ana dek bana tık demedi. 9500 gt 1 gb nvidia model ekran kartı var bende hala bf4 gibi DX10 a kadar tüm oyunları oynayabiliyorum. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ram : 2x4 1866 mhz olmali

Anakart : MSI`in 970A yongali, G46 modeli tercih edilmeli.

DVD yaziciya o para verilmez.

Kasa : Corsair 300R alinmali.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı