Sapphire Nitro+ RX 5500 XT 8 GB alınır mı?

Alınır fakat o fiyata fazla olduğunu düşünüyorum. Ben Sapphire Pulse modelini kullanıyorum. Kartta ışık olması şart değilse Pulse üzmeyecektir. 800-900 RPM stok fan hızında 60-65 derece arası oynuyorum neredeyse tüm AAA oyunları.

Alınır fakat o fiyata fazla olduğunu düşünüyorum. Ben Sapphire Pulse modelini kullanıyorum. Kartta ışık olması şart değilse Pulse üzmeyecektir. 800-900 RPM stok fan hızında 60-65 derece arası oynuyorum neredeyse tüm AAA oyunları.

AMD alınacaksa Sapphire alınır. Bana göre.

Sapphire Nitro+ RX 5500 XT 8 GB almanızı öneririm. Cebinizde para da kalır. 2500TL var diye tamamını harcamak zorunda değilsiniz.

Tamamın değil daha az versem daha iyi benim için. D

Önerdiğiniz kart Hepsiburada'da 2200₺ arada 200₺ bir fark var ve sanki değer gibi geliyor bana haksız mıyım?
Bu arada şöyle bir video gördüm ama yalandır değil mi bu 4 GB 8'den daha iyi gözüküyor 😅

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamın değil daha az versem daha iyi benim için. D

Önerdiğiniz kart Hepsiburada'da 2200₺ arada 200₺ bir fark var ve sanki değer gibi geliyor bana haksız mıyım?
Bu arada şöyle bir video gördüm ama yalandır değil mi bu 4 GB 8'den daha iyi gözüküyor 😅

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hepsiburada biraz pahalı satıyor. O videonun herhangi bir tutarlılığı yok. Herhangi birisi istediği sayıları yazabilir oraya. Hardware Unboxed'ın en son Cyberpunk 2077 testinde 3 kart arasında sonuç böyle çıkmıştı. VRAM ihtiyacı fazla olan oyunlarda 5500 XT 8 GB ve GTX 1660 6 GB gibi kartlar 4 GB kartlardan daha iyi sonuçlar alır.

Screenshot_4.png

8 GB her zaman avantaj olacaktır.

Hayır olmicaktır. Yazılıma bakar her şey. Mesela Apple 10 dolarlık parça kullanıyor. Ama adamlar nasıl yazılım yapıyor onun içini zenginleştiriyor. En büyük örneğide bu. RTX 3060'ın bile 6 GB'lik versiyonu olacak deniliyor. Ama RX 5500 XT'yi napar onu söylemiyeyim.

RX 5500XT kullanan biri olarak kesinlike tavsiye ederim pulse modelini şu ana kadar en fazla 74 derece gördüm otomatik fanda .Bu arada bulabilirsen yakın fiyata 1660S almanı öneririm aralarında sıcaklık olarak aman aman fark yok VRAM konusuna gelince 8GB’a aldanma RX 5500XT taş çatlasa 6GB Vram kullanabilecek bir kart zaten AMD çoğu kartında VRAM’i artırıp fiyatı şişiriyor gereksiz yere.

Geri
Yukarı