Sapphire Pulse 5600XT 1-2 Saniyeliğine Siyah Ekran

Yiğit Alp Usta

Hectopat
Merhabalar, Sapphire Pulse RX 5600XT Ekran Kartımla Valorant oynarken 2 saniyeliğine siyah ekran yedim. Siyah ekrandayken ses vardı. Bunun sisteme bir zararı var mı? Dikkate almalı mıyım?
Sistem:
R5 3600
Asus Prime B450-Plus
8x2 Team T Force Vulcan 3600MHz CL19 Ram
Corsair Spec Delta
VS650 Psu
WD Green 240GB
Sapphire Pulse RX 5600XT
Not: Wattman Sıfırlanmadı

Son düzenleme:
Öncelikle Radeon sürümünüz nedir? Bende de aynı karttan var ilk aldığım zaman bu tarz sorunlar gördüm ben de. Mavi ekran vermesi, siyah ekran gelip kitlenmesi gibi daha sonra tek tek sürücüleri denedim hangisi en uygun diye. 20.2.2'de karar kıldım. Bu sürümün sıkıntılı olduğunu söyleyenler olacaktır elbet ama benim en sıkıntısız gördüğüm bu şimdilik.

20.7.2 deyim yani en güncel sürüm.

DDU ile kaldırın sürücüyü daha sonra dediğim sürücüyü yükleyin. Onda deneyin. Yine aynı sorun olursa aynı kaldırma işlemini tekrar yapıp başka sürücülerde deneyin. Size uygun olanı bulacaksınız eminim. Aynı karttan yine başka bir arkadaşımda var sistemini direkt ben kurdum. Ona da 20.2.2 yükledim herhangi bir şikayet almadım ondan da.

DDU ile kaldırın sürücüyü daha sonra dediğim sürücüyü yükleyin. Onda deneyin. Yine aynı sorun olursa aynı kaldırma işlemini tekrar yapıp başka sürücülerde deneyin. Size uygun olanı bulacaksınız eminim. Aynı karttan yine başka bir arkadaşımda var sistemini direkt ben kurdum. Ona da 20.2.2 yükledim herhangi bir şikayet almadım ondan da.
Sorunu biraz daha yaşarsam (ilk kez oldu) dediğinizi yaparım

Geri
Yukarı