Sapphire Pulse RX 5600 XT alınır mı?

martinscount

Decapat
Yazılım sorunları zaten göz korkuturken bir de fiyatı yaklaşık 400 TL artış gösterdi ve şu an 2700 lira kart. Bütçeyi zorlayıp alınır mı sizce yoksa 2200 TL'ye 1660 Super alıp devam mı edeyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
5700 XT soğutması ile yenilendi. Bilgilerimizi güncelleyelim. 5600 XY Pulse eskisi gibi alev alev değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5700 XT soğutması ile yenilendi. Bilgilerimizi güncelleyelim. 5600 XT Pulse eskisi gibi alev alev değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
5700 soğutması ile yenilenmiş, 5700XT Pulse de başka bir bakır boru bulunuyormuş. AMD kartlarda Sapphire alınması taraftarı değilim, OC çok fazla olduğu için güç tüketimi diğer soğutmalara göre daha fazla ve daha fazla güç bağlantısı istiyor çoğunlukla, en çok sorunlar da Sapphire tarafında.

Kartınız güncel BIOS ve yeni soğutma blokları ile mi geldi?

11 Temmuz'da aldım. Aldığımda 20.4.2 vardı. Ben 20.7.2'ye yukseltmiştim. (O zaman en güncel oydu) yeni soğutma bloklari ile geldiğini düşünüyorum. Bende almadan test videolarini incelemistim 70'den aşağı düsmedigini görüyordum derecenin ama serin çalısınca şaşırmıştım.

Geri
Yukarı