Sapphire Pulse RX 7900 XTX alınır mı?

Nazmi_Dlr

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Cad-Cam
Öncelikle herkese merhaba,

Sapphire Pulse RX 7900 XTX almayı düşünüyorum. Bu kartı kullanan arkadaşların görüşlerini almak isterim.

Kartın eksi ve artı yanlarını kullanan arkadaşlar yazar ise çok sevinirim.

Ben olsam en iyi ekran kartlarından birini alıyorsam AMD'ye güvenmezdim. Bütçe çıkıyorsa RTX 4080 daha güzel olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kartı kullanmıyorum sadece izlediğim sayısız karşılaştırma videosu(kahvaltı etkinliğim), forumda va redditteki bilgisayar subredditlerinde gördüğüm insanların şikayetlerine dayanarak üst seride AMD kartların alınabilir olduğunu düşünmüyorum. 3060-3060ti-3070 gibi kartlar yerine AMD muadillerine kesinlikle şans verilebilir ama aynı fiyata 4070ti alınabilirken 7900 almak biraz riskli sularda yüzmek olur.

27k civarı fiyatı olsa alınır derdim.

Ama 35k fiyatlı 7900XTX yerine bugün 41.999 TL'ye vatan da 4090 satıldı.

İndirimde 4090 beklerim alırım daha iyi.

4080 İle olan fiyat farkına bağlı hangisi daha ucuzsa o alınmalı saf kas gücünde ve VRAM konusunda AMD bir adım daha iyi olsa da diğer her konuda 4080 daha iyi.

Bak bence önce bütçe sonra FPS karşılaştırmalarını izle sonra karar verdiğin ekran kartının kullanıcı yorumlarına bak AMD miş NVIDIA mış marka ile karar verilmez.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı