Sapphire R9 270 Kullanıcı Yorumu

İyi forumlar arkadaşlar bu konuyu ekran kartı alacak arkadaşlar için açtım. Benim de yeni aldığım Sapphire R9 270 hakkında fikirlerimi + ve -'lerini sayacağım:
Artıları:
  • +Kart gayet performans'lı GTA V'te 1080p en yüksek ayarlarda kasmadan oynatıyor.
  • +Gayet sessiz çalışıyor fanı kötü ve sesli diyenlere katılmıyorum.
  • +Kartın devasa bir güç tüketimi yok maksimum 600w bir PSU yeterli olacaktır.
  • +Küçük bir kart küçük kasalara da takabilirsiniz.
Eksileri:
  • -Kartın kendine özel uygulaması yok.
  • -Kartın güç bağlantısı yan tarafta olduğu için kablo takıp çıkartması zorlayabiliyor.
  • -Üzerinde led vs. yok (benim açımdan kötü bir şey)
Aklıma gelenleri yazdım sorularınız varsa sorabilirsiniz elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 5'i hangi ayarlarda oynadığını resim olarak gönderir misin? Video çekeceksen de Fraps gibi programlarla değil de, kendi telefonun gibi FPS'i düşürmeyecek şeylerle çek. Bu kart yavaş yavaş ömrünü tamamlıyor. Alt serisi dediğiniz R7 370 DX 12 ile çıkacak oyunlarda bu karttan daha fazla performans verecektir. Sıfır olarak bu kart alınmamalı.

1080p oyun için yetersiz. Ayrıca 1080p çözünürlük 1920x1080 demektir, senin ayarların bundan düşük. Ayrıca istediğimiz ayarlar kısmı resmi attığın yerin altındaki kısımlar.

1080p oyun için yetersiz. Ayrıca 1080p çözünürlük 1920x1080 demektir, senin ayarların bundan düşük. Ayrıca istediğimiz ayarlar kısmı resmi attığın yerin altındaki kısımlar.
Alt segmentlerde 4K oyunmu bekliyordun ? o gibi sistemler 5.000-6.000 TL'den başlıyor. Ve ayrıca denedim o ayarın üstüne çıkılmıyor ve istediğiniz kısımları eve dönünce atarım.

Alt segmentlerde 4K oyunmu bekliyordun ? o gibi sistemler 5.000-6.000 TL'den başlıyor. Ve ayrıca denedim o ayarın üstüne çıkılmıyor ve istediğiniz kısımları eve dönünce atarım.
1080p maksimum ayarlarda rahat oynanıyor diyorsun da niye 1080p değil o resimde?Daha üstüne çıkılmıyorsa monitörün 1080p değildir.
1080p olmadığı söylenince de böyle abuk subuk saçma bir cevap veriyorsun.Lütfen bir moderatör konuyu kilitlesin.

Bizim burada lafımız zaten buna, 1080p diyorsun, oynadığın çözünürlüğün yakından uzaktan alakası yok 1080p ile, neredeyse 2 katı kadar düşük.
Ayarlarını sormam ise bu nedenden ötürüydü, o kart GTA V'i 1080p+Ultra'da kaldırabilecek bir kart değil.

Arkadaşlar konuya açıklık getirmek istiyorum ben Sapphire R7 265 Kullanıyorum, Tüm ayarlar yüksekte 1080p'de GTA5'i 40-60 fps oynatıyor. Arkadaş haklı R7 270 rahat oynatır. İsterseniz videoya çekip gösterebilirim

Edit: video çektim arkadaşlar şuan upload ediliyor

@Muhammed Özbek beni hiç anlamamışsınız. Attığınız resmin 1080p ile alakası yok. Ayrıca istediğimiz kanıtları atmadan, 'Oynanır.' diyorsunuz. Resim istiyoruz, atar yapıyorsunuz.

Orada 'Windowed' yazan bir ayar var. Onu tam ekran yaptıktan sonra tekrar deneyin. O zaman monitörünüz 1080p ise 1920x1080 çözünürlüğe kadar çıkmalısınız. Ondan sonra tekrar ayarları ve FPS değerlerini paylaşın, düzgünce bakalım.

Buyrun Arkadaşlar R7 265 GTA 5 Ultra testi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı