Sapphire R9 280 Coil Whine ve İade

@BaDeL Genellikle Asus'un soğutması GPU'ya tam temas etmiyor bu yüzden nadirde olsa oyunlarda doku bozulması vs. problemler oluşuyor. Ayrıca Asus'un R9 280X'lerinde bu problem çok fazla. CW olduğunuda belirtmek istiyorum. Şimdi Asus'un kartlarında bu problem var diye vazgeçmek mi gerekiyor ? Sapphire'de de nadir olarak CW problemi geliyor.

@BaDeL Genellikle Asus'un soğutması GPU'ya tam temas etmiyor bu yüzden nadirde olsa oyunlarda doku bozulması vs. problemler oluşuyor. Ayrıca Asus'un R9 280X'lerinde bu problem çok fazla. CW olduğunuda belirtmek istiyorum. Şimdi Asus'un kartlarında bu problem var diye vazgeçmek mi gerekiyor ? Sapphire'de de nadir olarak CW problemi geliyor.
CW her marka kartlarda görülebiliyor, bu vazgeçmek veya kötülemek için yeterli bir sebep değil. Ki CW bana göre kafaya takılacak bir sorunda değil, eğer çok aşırı bir ses yok ise değiştirmeye bile gerek yok kartı.

Artık şu sapphire soğutması yüzünden kötülemeyi bırakın bu zihniyetin silin kafanızdan.
Sapphire marka kartlar kullandınızmı bilmiyorum ama örnek olarak bendeki r7 265 şuana dek 60 dereceyi geçmedi ve tüm oyunları ultrada açacak kapasitede bir kart.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı