Satılık Sapphire R9 280X - İ5 2500K - Asus Z77-A Komple Sistem 14

Ben yola çıkmışım ve sana mesaj atıyorum herhangi bir sorun yok dimi diye sende yok diyorsun ben gelmek üzereyken arıyorum ulaşamıyorum ve engelliyorsun bana düzgün bi şekilde anlatabilirdin engellemen gerekmezdi kendinde hemen hatırladın zaten

Anlattigim olayda ki sahis sensin demek. Ne yapsaydim? Bozuk urunu elden teslim edip sonrasinda ben bilmem mi deseydim? Bu beni guvenilmez biri yapar!! Goruntu alamadiktan sonra hani cok degerli bir sey degildi ama sikintiya soktu beni o sebeple donmedim ne diyebilirdim? 5DK oncesine kadar anlastik, 5DK sonra urun bozuk!

Anakarti kasadan cikarmaya calisirken 2 vida yalama olmustu cikaramadim, burda bakkal bozuntusu birine gittim mecburen artik ne halt yedi bilmiyorum, sonrasinda denedigim zaman anakartta goruntu yok. O sinirle gittim bide bakkal bozuntusuyla tartistim. Sorun oldugunu gordukten sonra engellemedim niye engelliyim? Zorla mi aliyorsun urunu? Ben sorun ciktiktan sonra yazmamakla hata ettim, siz size sorunlu urun satmadigim halde beni 'Guvenilir Degil' olarak damgaliyorsunuz. Yazik!

Guncel.

Başka alıcılarla anlaşıpta onlarıda çağırıp sonra uğraştırma diye belirttim

Başka alıcılarla anlaşıpta onlarıda çağırıp sonra uğraştırma diye belirttim

Sorunlu anakarti verseydim sen daha cok ugrasicaktin. Ha yola ciktim cebimden 2 lira eksildi diye icerlendiysen odeyelim 2 lirayi. Eger hatirladigim o kisiysen yol parasi icin fiyatta indirim istemistin bide!

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar sakin! Şuan sattığınız sistem sağlam mı?

Dostlar sakin! Şuan sattığınız sistem sağlam mı?

Sorunsuz.
Techno1.jpg

RAM miktarı nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı