Sapphire R9 380 Arizasi

Kleiner

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba.

Recep beyin tavsiyesi uzerine anakarti servise gonderdim fakat servis urunde bir ariza tespit etmedigini soyledi ve tekrar geri yolladi urunu.

Dolayisiyla oyunlarda hala hata aliyorum su anda Windows 10 kullaniyorum. Sapphire'in Windows 10 ile sikintilari varmis sizce windows 7 yukleyip tekrar mi deniyim?

Recep bey yardim eserseniz sevinicem..

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu biraz daha açar mısınız ? Sistem özelliklerinizi hangi sorunlu karşılaştığınızı belirtiniz.

Gta 5 de exited unexpectedly hatasi aliyordum

Arma 3 de configure ettigimde ultrada gosteriyor fakat oyunda ultrada da lowda da 30 fps yi gecmiyordu

Cs:Go da hep oyundan atiyordu vb. hatalar aliyodum

Sende suçu hemen ekran kartına attın yani.. Büyük ihtimal işlemci darboğaz yapmıştır. Sen ekran kartını takınca Sapphire ile işin bitiyor, AMD sürücülerini kurman lazım.
Yok hocam Recep ağabey bir kere o marka kötü dedimmi millet sazan gibi atlıyor hemen Sapphire kötü Zotac kötü oluyor :) Arkadaş konuyu açtı kaçtı galiba.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı