Sapphire R9 380 Nitro Dual-X 4 GB oyun için iyi bir kart mı ?

GFB

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
GTX 960 alacaktım ama 2 GB'nin artık oyunlar için zar zor yettiği söyleniyor. Bu yüzden R9 380 Sapphire 4 GB Nitro Dual-x almaya karar verdim. Sizce almalı mıyım ? Sorun çıkartır mı soğutma olarak ?

Ve yanına AMD FX-8300 almayı planlıyorum, darboğaz oluşturum mu ? Herkese cevaplarından dolayı şimdiden teşekkürler.

Not: Oyun için kullanacağım.
Ayrıca GTX 960 4 GB modeli için bütçem yeterli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sapphire'i marka olarak tavsiye ettiğim söylenemez. Neden en ucuz olduğunu düşünmekte fayda var. Soğutması iyi bile olsa oyunda FPS düşüşü yaşayabiliyorsunuz.

FX-8300 yerine Intel tabanlı bir sistem almak daha mantıklı olacaktır ileriye dönük olması açısından.

Sapphire'i marka olarak tavsiye ettiğim söylenemez. Neden en ucuz olduğunu düşünmekte fayda var. Soğutması iyi bile olsa oyunda FPS düşüşü yaşayabiliyorsunuz.

FX-8300 yerine Intel tabanlı bir sistem almak daha mantıklı olacaktır ileriye dönük olması açısından.
Anakartım am3+ sokete sahip 1200tl'ye hangi ekran karti ve islemci almaliyim ?

???

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı