Sapphire R9 380 Nitro Dual-X vs MSI R9 380 Gaming 4GB?

Sapphire R9 380 Nitro Dual-X OC 4GB GDDR5 256Bit VS MSI R9 380 Gaming 4GB GDDR5 256Bit

• Sapphire R9 380 Nitro Dual-X OC 4GB GDDR5 256Bit

Oy: 16 69,6%
  • MSI R9 380 Gaming 4GB GDDR5 256Bit

Oy: 7 30,4%

• Oy verenlerin toplamı
    23
Sevgili barış kime göre neye göre siz hiç Sapphire kullanmamışsınız belli ki. Müşteriye olan ilgisi ise Türkiye'de MSI ile kafa kafayadır, hatta daha iyidir diyebilirim. :)

Asus gibi Türkiye pazarında adından söz ettiren bir marka varken. Teknik personeli ve servisleri ülkemizde bu kadar yayılmışken. Üstüne üstlük 3 yıl garanti verilirken. Bu şekildeki marka endişelerinizi ve çekincelerinizi ortadan kaldırmak için önceliğiniz bence Asus olmalı.

MSI'dan çektiğimi bir ben bilirim bir de Allah... Boğucu bobinleri berbat+berbat! 2 kere değişim için yolladım bu sonuncusu artık iade alacağım, Sapphire 380X yada Evga 960'dan yana kullanacağım tercihimi, Sapphire malzemesi MSI'dan daha kaliteli artık benim gözümde özellikle Nitro modelleri çok cezbediyor :)

Tamam kararımı Sapphire'den yana verdim.Fakat testlere bakınca 380x aldığı fpsle beni daha çok cezbetti.Arasındaki farklar nedir neden daha çok fps alıyor?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı