Çözüldü Sapphire Radeon RX 5600 XT Pulse BIOS problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

atre1d3s

Hectopat
Daha fazla  
Yeni BIOS güncellemesini yapmıştım fakat oyunlarda FPS drop olduğundan yanlış mı yaptım diye talimatları izleyerek tam olarak birebir yapmaya çalıştım yeniden. Sessizde açıp sol biosu yaptım. Performans modunda açıp yapmam gerekiyor ama performans modunda ekrana görüntü gelmiyor. Sessiz moda alıp bilgisayarı açarken de delete basıyorum ama bios ayarlarına gidemiyorum. Arama bölümüne basıyorum onda da görüntü gelmiyor. Görev yöneticisinde arka plan işlemlerinde aramada "Bu UWP işlem grubu, işlem performanslarını arttırmak için işlemleri askıya alıyor" yazıyor. Akıl tutulması yaşıyorum şu an. Umarım birileri yardım edebilir...

Çözüm
Sen servise gondermedin inşallah? Problemi çözdüm başka bir forumdan aldığım öneri ile. Sağ olsun arkadaş çok yardımcı oldu. Ekran kartimizda iki adet BIOS var. BIOS düğmesini sağ tarafa alıp, bilgisayarı başlatıp BIOS yazma programına geldiğimizde düğmeyi sol tarafa alıp yazma işlemini gerçekleştiriyoruz ve sistemi yeniden başlatıyoruz. Başlarken düğme solda oluyor. Benim sol taraf bozulduğu için böyle. Bu yazıyı okuyan arkadaşlar servise gondermesin arkadaşlar. Boşa gidip gelmesin, çözümü var.
Sen servise gondermedin inşallah? Problemi çözdüm başka bir forumdan aldığım öneri ile. Sağ olsun arkadaş çok yardımcı oldu. Ekran kartimizda iki adet BIOS var. BIOS düğmesini sağ tarafa alıp, bilgisayarı başlatıp BIOS yazma programına geldiğimizde düğmeyi sol tarafa alıp yazma işlemini gerçekleştiriyoruz ve sistemi yeniden başlatıyoruz. Başlarken düğme solda oluyor. Benim sol taraf bozulduğu için böyle. Bu yazıyı okuyan arkadaşlar servise gondermesin arkadaşlar. Boşa gidip gelmesin, çözümü var.
Doğrudur . Benim kart Windows'a zarar veriyordu. Çözebilmene sevindim :)

Geri
Yukarı