Sapphire Rx 470 Nitro+ Alınır mı?

Sanırım benim güç kaynağında sorun var. Fanlar son devirde dönüyor. Yurtdışından aldım diye mi acaba? Çözümünü bulmazsam atacağım sonunda.

Memleketine uçmak istiyor, sende kapatıyorsun kapıları, kabullenmiyor. Sosyalist galiba, çalmasınlar gece 5'de kapını, dikkat et Power'ından olma :)

Hocam atma bence psu şuan hasat döneminde daha fazla verim için kendini zorluyor :D Şaka bir yana cidden çok ses çıkıyorsa bekleme götür. Boşuna rahatız olma sesten

Memleketine uçmak istiyor, sende kapatıyorsun kapıları, kabullenmiyor. Sosyalist galiba, çalmasınlar gece 5'de kapını, dikkat et Power'ından olma :)
Bu konuyu düşüneceğim.:)

Hocam atma bence psu şuan hasat döneminde daha fazla verim için kendini zorluyor :D Şaka bir yana cidden çok ses çıkıyorsa bekleme götür. Boşuna rahatız olma sesten
Amazon'dan aldım. Yurtdışına yollamam gerek. Yaklaşık 1 ay sürecek. O kadar bekleyemem. Yok mu bu fanı yavaşlatmanın bir yolu?

Harbi PSU'nun sesi mi çıkıyormuş ya, ben bi benimkisini kontrol edeğim fanı dönüyor mu diye :)

Bu arada PSU'nun sıcaklıgını ölçen bir program varmı bildiğiniz ? Merak ettim şimdi :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı