Sapphire RX 570 8GB yerine Gigabyte RX 580 8GB almak doğru karar mı?

Doğru bir seçim. Ayrıca zayıf bir soğutmaya sahip olamaz çünkü olursa bol bol arıza çıkarıcak ve gigabyteın çok başı ağrıyacaktı. Ve o kartlar çok ağır testlerden geçiyor ve dayanırsa piyasaya sürülüyor. İçiniz rahat olsun.

Piyasada kart bulmak bu kadar zorken tabii ki doğru seçim yapmışsınız.
Bakır boruların nikel kaplama olmamasından dolayı acaba sorun çıkarır mı diye düşünüyorum. Biraz araştırdım bazıları bunun sorun olmayacağını bazıları da bakır boruların bir süre sonra korozyona uğrayıp yeşil renge döndüğünü ve soğutma performansını etkilediklerini söylüyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakır boruların nikel kaplama olmamasından dolayı acaba sorun çıkarır mı diye düşünüyorum. Biraz araştırdım bazıları bunun sorun olmayacağını bazıları da bakır boruların bir süre sonra korozyona uğrayıp yeşil renge döndüğünü ve soğutma performansını etkilediklerini söylüyorlar.
Koskoca Gigabyte markası onu düşünmüştür. Ürün satılmasa ve sorun çıkarsa zaten satmazlar. Siz yine testlerini vs. izleyin içiniz rahat etsin.:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı