Sapphire RX 570 Nitro+ 4 GB vs ASUS RX 570 ROG STRIX 4 GB

ASUS ROG STRIX. Fiyatları ne? :)
1100 TL ortalama fiyatı.
Sapphire Nitro+ öneririm. Çünkü ROG STRIX 1310 MHz çalışırken Nitro+ ise 1340 MHz çalışacaktır.

En iyisi Sapphire Nitro+ olacaktır.
Bizim arkadaş Nitro+ RX 580 aldı ama Watt man hatası cıktı ondan Sapphire alırsam ben de yasarım dıye endıselıyım.
Sapphire Nitro+ daha iyi.
Bizim arkadaş Nitro+ RX 580 aldı ama Watt man hatası cıktı ondan Sapphire alırsam ben de yasarım dıye. Endıselıyım.
Fiyatları aynı tutarak söylüyorum ROG STRIX daha iyi bir tercih olur.
Fiyatları hemen hemen aynı neredeyse.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam tersine Asus marka AMD kartlarında daha fazla Wattman hatası görülüyor. Asus ROG Strix RX 570 kullandım, birkaç kez Wattman hatası almıştım.

Tam tersine ASUS marka AMD kartlarında daha fazla WattMan hatası görülüyor. ASUS ROG STRIX RX 570 kullandım, birkaç kez WattMan hatası almıştım.
Wattman hatası AMD'lerde meshur bır hata ben de endıselıyım. NVIDIA alsam mesela GTX 1050 Ti daha fazla fıyat ve RX570 onun 2 katı daha ıyı FPS ve performans verıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Wattman hatası yazılımsal bir hatadır lütfen artık ekran kartı üreticilerine suçu atmayı bırakın. Rog Strix'te de var, MSI Armor'da da var, Nitro+ da da var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı