Sapphire RX 580 4 GB Nitro+ mining yapılır mı?

Hiveos ile evet. RX 570 4GB ile 26.5 MH/s alabiliyorum.
Aa iyiymiş, ben şu konuyu bir babama açayım :D. Ama HiveOS ile Windows'u nasıl beraber kullanabiliyorsunuz hocam? Çünkü dersler vs. oluyor Windows'u da kullanmam gerek. Örneğin az önceki mesajı yazarken Mining yapıyor muydunuz yoksa Windows veya HiveOS birini iptal mi etmemiz lazım. Sağolun bu arada bildiğim iyi oldu :).

Aa iyiymiş, ben şu konuyu bir babama açayım :D. Ama HiveOS ile Windows'u nasıl beraber kullanabiliyorsunuz hocam? Çünkü dersler vs. oluyor Windows'u da kullanmam gerek. Örneğin az önceki mesajı yazarken Mining yapıyor muydunuz yoksa Windows veya HiveOS birini iptal mi etmemiz lazım. Sağolun bu arada bildiğim iyi oldu :).

Aynı anda kullanamazsın. Hiveos USB'ye kuruyorsun istediğin zaman Windows'a geçersin.

@sens4k komik olan bir şey mi var?
"1 tane ile kazamazsınız, kartı heba etmeyin"
Güldüğüm bölüm burası, 1 tanesi ile şu anki koşullarda ETH kazar ise aylık 500 lira net geliri oluyor, yani anlattığınız şey tamamen yanlış. Doğru ayarları yaparsa, yaptığı işlemin karta tek zararı fan ömrü. Biraz araştırarak bulabilirsiniz. Buna güldüm.

"1 tane ile kazamazsınız, kartı heba etmeyin"
Güldüğüm bölüm burası, 1 tanesi ile şu anki koşullarda ETH kazar ise aylık 500 lira net geliri oluyor, yani anlattığınız şey tamamen yanlış. Doğru ayarları yaparsa, yaptığı işlemin karta tek zararı fan ömrü. Biraz araştırarak bulabilirsiniz. Buna güldüm.

Sadece yt izlediğiniz videolarla konuştugunuz çok belli.

Sadece yt izlediğiniz videolarla konuştugunuz çok belli.
Nereden anladınız lütfen söyler misiniz? Önceki mesajlarıma bakın, normal bir insanın anlayabileceği kadar anlayabilirsiniz, bilgimin ve mining sistemimin hangi düzeyde olduğunu. Bu mesajları yazan birine neden bu kadar cevap verdim ondan da emin değilim, hiçbir bilginiz olmadan yargılama yapmaya devam edin siz. İyi forumlar :)

Yeni konular

Geri
Yukarı