Sapphire RX 580 8 GB için undervolt önerisi

Hocam PSU'ya bagladıgım güç kablosu sanki tam girmiyormuş gibi gözüküyor.

PSU kablolarınız çıkarılıp takılabilen türde mi? PSU modelinizi belirtirseniz iyi olur. Dandik bir markanın 650W 80+ PSU'su ise sorun ondanda olabilir.

DDU yüklü hocam yeniden başlattım ve driveri gitti :D

Tamamdır size şimdi bir yol anlatacağım öyle yapın.

Hocam Rampage xhorse kasanın PSU'su.

PSU'nuz biraz bomba gibi. 80+ olduğu bile kesin değil. Buraya basın ve Windows 10 kısmına gelip adrenalin 23.9.2 sürümünü yükleyin. Yüklendikten sonra DDU açıp temizledikten sonra yeniden başlat yapın ve bilgisayarınız eğer Ethernet ile bağlıysa kablosunu çıkartıp driveri kurun. Eğer kablosuz bağlantıya sahip ise kablosuz Wi-Fi aygıtını çıkartıp kurun. Windows'un saçma sapan sürücü kurmasına izin vermeyin.

PSU'nuz biraz bomba gibi. 80+ olduğu bile kesin değil. Buraya basın ve Windows 10 kısmına gelip adrenalin 23.9.2 sürümünü yükleyin. Yüklendikten sonra DDU açıp temizledikten sonra yeniden başlat yapın ve bilgisayarınız eğer Ethernet ile bağlıysa kablosunu çıkartıp driveri kurun. Eğer kablosuz bağlantıya sahip ise kablosuz Wi-Fi aygıtını çıkartıp kurun. Windows'un saçma sapan sürücü kurmasına izin vermeyin.

Tamam hocam deneyicegim birazdan teşekkür ederim

PSU da olabilir, güç girişine taktığınız sokette olabilir.
tamam hocam teşekkür ederim

PSU damı sıkıntı var yani hocam.

Bir de eklemeyi unuttum eğer kablo tam takılı olmadığını düşünüyorsanız diğer kablolara zarar vermeden tam oturtabilirsiniz.

Tamam hocam deneyicegim birazdan teşekkür ederim.

Tamam hocam teşekkür ederim.

Driver tam kurulmadan interneti açmayın lütfen. Burası önemli bir nokta. İsterseniz telefon üzerinden giriş yapabilisiniz kurulurken, bizde diğer nedenleri kouşabiliriz.

Bir de eklemeyi unuttum eğer kablo tam takılı olmadığını düşünüyorsanız diğer kablolara zarar vermeden tam oturtabilirsiniz.

Driver tam kurulmadan interneti açmayın lütfen. Burası önemli bir nokta. İsterseniz telefon üzerinden giriş yapabilisiniz kurulurken, bizde diğer nedenleri kouşabiliriz.

Hocam bastırıyorum biraz daha bastırsam iyi olmayacak gibi şimdi driveri indiriyorum telefonumun sarjı yok kurunca yazarım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı