Sapphire RX 590 Pulse dokular geç yükleniyor

Umut Soyal

Centipat
Garantiye nasıl bir şikayet ile gönderirsek verim alabiliriz? Aynı sorunu yaşıyorum gönderdim bir problem yok denilerek geri geldi. Benim de ekran kartım Sapphire RX 590 Pulse.

Abi grantiye ne sorun ile gönderelim? Grafik bozulması ısınma ve FPS düşmesi şeklinde gönderdim ve sıkıntı yok diğerek geldi. 12 gün boşuna bekledim ama problem hala oluyor. Tekrar göndereceğim nasıl bir yol izlemeliyiz lütfen cevaplayın bir daha da Sapphire almamayı zor olsa da anladık.

Abi ne sorun ile garantiye gönderirsem cevap alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun sizinkiyle hangi parçayı gönderiyim ve ne sorun ile gönderiyim yardımcı olursanız sevinirim. Sistem daha 5 aylık son 3 aydır oluyor bu sorun.

Valla kardeşim ben çoğu parçayı denedim ve denemedigim sadece power supply ve işlemci kaldı. Bu hafta sonu arkadaş işlemci ve power götürecek. Benim PC'ye uyuyor ve bakalim onlari da taktigimizda sorun devam edicek mi çıkacak ortaya sorunlu parça. Beni bekle buraya yazacağım.

Çok teşekkür ederim abi iyi akşamlar.
Valla kardeşim ben çoğu parçayı denedim ve denemedigim sadece Power supply ve işlemci kaldı. Bu hafta sonu arkadaş işlemci ve Power götürecek benim PC'ye uyuyor ve bakalim onlarida taktigimizda sorun devam ediyecek mi? Çıkacak ortaya sorunlu parça. Beni bekle buraya yazacağım.
Abi bir çözüm bulabildiniz mi?

Bu videodaki render sorunuyla karşı karşıyayım. Sistemi alalı henüz 3 ay falan oldu. Son 1 aydır bu sorunu yaşıyorum. Ondan önce boyle bir sorun yoktu. Neden kaynaklandığını bilmiyorum, tüm oyunlarda aynı sorun. FPS düşüklüğü, dokuların geç yüklenmesi, dokuların kenarlarında titreme. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

• Ryzen 2600X.
  • Sapphire RX 580 OC.
  • MSI B450 Tomahawk.
  • Adata 2x4 Dual RAM 3000 MHz.
  • 2 SSD 1 tane de HDD var.
  • 600W PSU.

Aynı sorun bende de var çözüm bulabildin mi? Oyunları Ultra'da ve çizim uzaklığını maksimumda oynuyorum. Herhangi bir FPS sorunu yok ama ağaçlar ve dokular aynı videodaki gibi. Donanım yetmezliğinden olduğunu düşünmüyorum ya problem yazılımsal ya da bileşenlerimden biri hasarlı.

Aynı sorun bende de var çözüm bulabildin mi? Oyunları Ultra'da ve çizim uzaklığını maksimumda oynuyorum. Herhangi bir FPS sorunu yok ama ağaçlar ve dokular aynı videodaki gibi. Donanım yetmezliğinden olduğunu düşünmüyorum ya problem yazılımsal ya da bileşenlerimden biri hasarlı.

Çözüm yok diyebiliyorum böyle oynamaya alıştım işin açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı