Sapphire RX 6600 alınır mı?

Recep Köksal

Centipat
Daha fazla  
Selam dostlar. 5.500 TL civarına kadar inmiş olan 6600 alınır mı? 4090 kartların çıkışı sonrası fiyat daha da düşer mi? AMD'nin yazılımsal sorunları nedeniyle çekincem var. Hiç AMD kart kullanmadım, o yüzden bilmiyorum. Ya da o fiyata başka kart önerir misiniz? İkinci ele karşı bir türlü ısınmıyorum. 2 bin TL fazla olsun sıfır olsun.

Şuan 2. Elden bilginiz yoksa uzak durun. Çok fazla mine kartı var. Fiyat olarak 5K iyi bir fiyat. Ama şuan fiyatlar daha da düşebilir. Yurtdışında 3000 serisinde ağır düşüşler var.

Selam dostlar. 5.500 TL civarına kadar inmiş olan 6600 alınır mı? 4090 kartların çıkışı sonrası fiyat daha da düşer mi? AMD'nin yazılımsal sorunları nedeniyle çekincem var. Hiç AMD kart kullanmadım, o yüzden bilmiyorum. Ya da o fiyata başka kart önerir misiniz? İkinci ele karşı bir türlü ısınmıyorum. 2 bin TL fazla olsun sıfır olsun.
Hocam bende var şu an. Bu ekran kartı biraz fazla sıcak çalışıyor. Yük altında 75-80 derece civarlarında fakat fan hızı ayarını modlayabilirsiniz. Modladıktan sonra biraz sesli çalışsa da 65 derece üstünü görmüyor. Biraz ses yapıyor ama kulaklık taktığınız anda tüm ses kesiliyor. Ben başka bir sorun görmedim kartta. Başka markalar belki daha sessiz çalışabilir.

Ben kullanıyorum hocam çok performanslı 5500TL ise kaçırmayın derim ben 2 ay önce 6600'e almıştım.

Geri
Yukarı