Elektronik Sapphire RX 6700 XT Nitro+ 8.999 TL

Fiyat bence çok iyi bu modele göre alacaklar kaçırmasın çünkü BTC ETH atak yapmaya başladı ufak ufak eğer yine yükselirse kart fiyatları yine 1.5 2 katına çıkacak dolar zaten düşmüyor.

Tutarı çok iyi, kaçırma bence. Ayrıca 3 tane de oyun hediyesi vardı; Sniper Elite 5, forspoken ve Saints Row (ben 1.5 ay önce almıştım).

Hocam ben Hepsiburada'dan RX 6600 XT aldım Nitro+ onda hediye alabiliyor muyuz acaba alabiliyosak nereden alabiliriz? Her site vermiyormuş galiba hediyeyi anlaşmalı siteler veriyor kupon kodunu.

6700 al. Ama eğer zenginsen 6750XT al geç
6750 XT'nin aradaki tutar farkına değeneceğini sanmıyorum. 6700 XT daha caiz :D

Fiyat bence çok iyi bu modele göre alacaklar kaçırmasın çünkü BTC ETH atak yapmaya başladı ufak ufak eğer yine yükselirse kart fiyatları yine 1.5 2 katına çıkacak dolar zaten düşmüyor.

Hocam ben Hepsiburada'dan RX 6600 XT aldım Nitro+ onda hediye alabiliyor muyuz acaba alabiliyosak nereden alabiliriz? Her site vermiyormuş galiba hediyeyi anlaşmalı siteler veriyor kupon kodunu.

Hepsiburada Amd sayfasındaki kampanyaya katılan satıcı listesinde yok ama kampanyaya dahildir çünkü ben de Saphhire RX 6700 XT Nitro+ aldım Hepsiburada'dan aldım ve iletişime geçtiğimde bana kupon kodunu verdiler ama 1-2 gün sürdü. Kampanyadan haberleri yoktu aslında, anlatmak için baya ter döktüm. Anlayınca da kodu verdiler. Sendeki RX 6600 XT için 2 oyun veriyorlarmış; Forspoken ve Saints Row. Burayı okumanı dilerim, en alttaki yeşil yazıya tıklayınca bilgilendirici bir .pdf indireceksin ve okursun oradan. AMD, RX 6000 Serisiyle Üç Yeni Oyun Hediye Ediyor

"" Kampanya Süresi: Kampanya Süresinin başlama tarihi 10 Mayıs 2022 saat 09:00:00 Doğu Saati ("ET") olup, bitiş tarihi 13 Ağustos 2022 23:59:59 ET ya da Kupon Kodlarının tükendiği tarihtir (hangisi önce gerçekleşirse). Saat dilimi bilgisi için lütfen dünya saatlerine bakın.
b. Satın Alma Süresi: Bir Kupon Kodu almak için Katılımcının, Kampanya Süresi içinde bir Geçerli AMD Ürününü bir Katılımcı Perakendeciden satın alması gereklidir.
c. Kullanma Süresi: Uygulamayı indirmek için Kupon Kodu en geç 13 Eylül 2022 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihten sonra Kupon Kodu geçersiz olur. ""

Son düzenleme:
6750 XT'nin aradaki tutar farkına değeneceğini sanmıyorum. 6700 XT daha caiz :D

Hepsiburada AMD sayfasındaki kampanyaya katılan satıcı listesinde yok ama kampanyaya dahildir çünkü ben de Saphhire RX 6700 XT Nitro+ aldım Hepsiburada'dan ve iletişime geçtiğimde bana kupon kodunu verdiler ama 1-2 gün sürdü. Kampanyadan haberleri yoktu aslında, anlatmak için bayağı ter döktüm. Anlayınca da kodu verdiler. Sendeki RX 6600 XT için 2 oyun veriyorlarmış; Forspoken ve Saints Row.

"" Kampanya Süresi: Kampanya Süresinin başlama tarihi 10 Mayıs 2022 saat 09:00:00 Doğu Saati ("ET") olup, bitiş tarihi 13 Ağustos 2022 23:59:59 ET ya da Kupon Kodlarının tükendiği tarihtir (hangisi önce gerçekleşirse). Saat dilimi bilgisi için lütfen dünya saatlerine bakın.
B. Satın Alma Süresi: Bir Kupon Kodu almak için Katılımcının, Kampanya Süresi içinde bir Geçerli AMD Ürününü bir Katılımcı Perakendeciden satın alması gereklidir.
C. Kullanma Süresi: Uygulamayı indirmek için Kupon Kodu en geç 13 Eylül 2022 tarihine kadar kullanılmalıdır. Bu tarihten sonra Kupon Kodu geçersiz olur. ""

Çok teşekkür ederim dostum bende kod isteyeceğim şimdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı