Sapphire RX 6700 XT Nitro+ alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Beklemek çözüm değil. Çözüm olsa 9 aydır beklemenize değerdi. Ama değmemiş üstüne pahalanmış. Ben fiyatların düşeceğini pek sanmıyorum. İmkan varsa 3'e 5'e bakmadan alıp geçilmesinden yanayım :) Fiyatını hak etmese de bu kartlar maalesef hem paramızın değersiz olmasından dolayı hem de stok ve mining olaylarından dolayı kart fiyatları uçmuş durumda. Çok kötü bir zamana denk geldik.

Yok iyi zam verdi ihtimali düşük.
Ben bütün bu yapılanların halkın güvenini tekrar kazanıp, erken seçime gidileceğinin kanaatindeyim. Seçim öncesi satılacak 20-30 milyar dolar epey bir etki edecektir piyasaya. Söylediğim de komik bir şey yok yani.

Yanlış anlaşılmasın lakin şu saatten sonra fiyatlarda indirim beklemek ne bileyim ama bana ahmakça geliyor. Alım gücü varsa aldın aldın. Yarın o fiyatın ne olacağını ön görmek çok zor. Ama şu da bir gerçek bu fiyatlar düşmez. İndirim vs kampanya denk gelirse biraz oynar. Ama kartlarda da arada olan bir seçenekte yok zaten bu fiyatlardan başlangıç olarak eklemişler hep. Yaza fiyatlar daha bir yükselir gibi geliyor.
2 seçenek var bütçeniz buysa eğer;
EVGA-GeForce-RTX-3060-TI veya Sapphire RX 6700 XT Nitro+
Ben Sapphire RX 6700 XT Nitro+ alırdım tercihen.

Yanlış anlaşılmasın lakin şu saatten sonra fiyatlarda indirim beklemek ne bileyim ama bana ahmakça geliyor. Alım gücü varsa aldın aldın. Yarın o fiyatın ne olacağını ön görmek çok zor. Ama şu da bir gerçek bu fiyatlar düşmez. İndirim vs kampanya denk gelirse biraz oynar. Ama kartlarda da arada olan bir seçenekte yok zaten bu fiyatlardan başlangıç olarak eklemişler hep. Yaza fiyatlar daha bir yükselir gibi geliyor.
2 seçenek var bütçeniz buysa eğer;
EVGA-GeForce-RTX-3060-TI veya Sapphire RX 6700 XT Nitro+
Ben Sapphire RX 6700 XT Nitro+ alırdım tercihen.

Yorum için teşekkür ederim peki yazılım konusunda şu an sıkıntılı mı 3060 Ti daha iyi 6700 XT mi şu anki fiyatta almazsam doların ne olacağı beli değil bugün düşer ama ekran kartlarına yansır mı meçhul 18 bindeydi dolar yanlış değilsem 3060 fiyatları 18 ile 20 bin arasındaydı şimdi 14 bine geliyor RX 6600XT te bile hemen hemen geçiyor 3060 kartı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı