Sapphire RX570 8 GB vs MSI Armor RX570 4 GB

c) Hiçbirisi.
RX570 alınmaz kardeşim.
Detaylı bilgi, incele. Overclock'lu RX470 alıyorsun ismi RX570 oluyor. Forumda RX500 serisi kartlarla ilgili her gün sıcaklık ya da arıza konuları açılıyor. Bu şartlar altında kesinlikle önermiyorum. Az daha para biriktiri GTX1650 Super al. Kafan rahat olsun.
Ben uyarımı yapayım, belli bir noktadan sonra kendi düşen ağlamaza gelir konu. 😄
inkedradeon-rx-500-series-graphics-cards_li-jpg.592972

Bu iki kart arasinda kaldim. MSI daha guven verici bir marka ama Sapphire'da kendi capinda iyi bir marka ve 8 GB sizce hangini tercih etmeliyim?
Sen Armor serisi ile tanışmadın sanırım hocam. Eğer evinizde doğalgaz veya herhangi bir ısıtıcı yoksa, armor rx 570'i salonun ortasına atarak oyun oynarsanız tüm eviniz ısınır ve ısınma parası ödemezsiniz. Şaka bir yana. Tabi ki Sapphire al hocam. Isı sorunu tüm rx 570'lerde var fakat armor serisinde bir başka.

c) Hiçbirisi.
RX570 alınmaz kardeşim.
Detaylı bilgi, incele. Overclock'lu RX470 alıyorsun ismi RX570 oluyor. Forumda RX500 serisi kartlarla ilgili her gün sıcaklık ya da arıza konuları açılıyor. Bu şartlar altında kesinlikle önermiyorum. Az daha para biriktiri GTX1650 Super al. Kafan rahat olsun.
Ben uyarımı yapayım, belli bir noktadan sonra kendi düşen ağlamaza gelir konu. 😄

Glorfindel sen misin? Ana hesabı banlamışlar ben de diyorum nerede bu AMD düşmanı diye, yeni hesapla yine yalan dolan şeyler söylemeye devam ediyorsun.

Son düzenleme:
Sen Armor serisi ile tanışmadın sanırım hocam. Eğer evinizde doğalgaz veya herhangi bir ısıtıcı yoksa, armor rx 580'i salonun ortasına atarak oyun oynarsanız tüm eviniz ısınır ve ısınma parası ödemezsiniz. Şaka bir yana. Tabi ki Sapphire al hocam. Isı sorunu tüm rx 580'lerde var fakat armor serisinde bir başka.
Pardon rx 580 yazmışım 570 olacak.

c) Hiçbirisi.
RX570 alınmaz kardeşim.
Komedi bir argüman, sanki bir de RX 570 ile aynı fiyat bandındaymış gibi 400TL daha pahalı olan 1650S önermişsin🤣 RX 470 570 oluyormuş, 570 çok ısınıyormuş😂 Sapphire Pulse 570 kullanıyorum, yükte 70 derece üstünü görmedim, üstelik %30 fan hızı ile çalışıyor. Daha bu kartta ne driver sorunu ne de arıza yaşadım. Komedi abidesisin harbiden.

Uzun süredir Armor RX 570 8 GB kullanıyorum eğer zero fan özelliğini kullanmayıp manuel fan ayarı yaparsan ısınma sorunu falan olmuyo. Çok ısınıyo diyenler kullanmayı bilmeyenler. Şuan ekran kartımın ısısı boşta 37 derece, yük altında 55-60 arası seyrediyo.

Uzun süredir Armor RX 570 8 GB kullanıyorum eğer zero fan özelliğini kullanmayıp manuel fan ayarı yaparsan ısınma sorunu falan olmuyo. Çok ısınıyo diyenler kullanmayı bilmeyenler. Şuan ekran kartımın ısısı boşta 37 derece, yük altında 55-60 arası seyrediyo.
Aynen kanka insanlar yalan söylüyor ısınıyor diyerek. Sayfalarca yazı var :D. Sen performanslı olanı al gerekirse undervolt yapar kullanırsın. Ama hiç uğraşmaman için sana sapphire öneririm.

Komedi bir argüman, sanki bir de RX 570 ile aynı fiyat bandındaymış gibi 400TL daha pahalı olan 1650S önermişsin🤣 RX 470 570 oluyormuş, 570 çok ısınıyormuş😂 Sapphire Pulse 570 kullanıyorum, yükte 70 derece üstünü görmedim, üstelik %30 fan hızı ile çalışıyor. Daha bu kartta ne driver sorunu ne de arıza yaşadım. Komedi abidesisin harbiden.

Gerçekten o bahsettiğim kişiyse böyle yorum yazması çok normal bir 1050 Ti'si vardı 55 derece diye övünüyordu sanki 570 100 derecede çalışıyor. Nick çok benziyor. Acaba çıkarı ne.

Glorfindel sen misin? Ana hesabı banlamışlar ben de diyorum nerede bu AMD düşmanı diye, yeni hesapla yine yalan dolan şeyler söylemeye devam ediyorsun.
Teknik hiçbir bilgiye sahip olmayıp konuşan yorum makinesi sensin değil mi?
Yalan dediğin bilgiler AMD'nin kendi sitesinden. Gerçi şaşırmıyorum memleket 20 senedir senin gibilerin elinde. 😄 Bak ben tablo paylaşırım teknik verileri içeren sen de böyle temelsiz konuşursun işte. Yalan dolan dediğin şeyin yalan dolan olup olmadığını dahi ispatlayamazsın. Hadi sen her konunun altına yorum yapmaya devam et bak vakit kaybediyorsun. 😉😄
capture-20200616-163416.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı