Sapphire RX570 8 GB vs MSI Armor RX570 4 GB

HaLiL363

Femtopat
Bu iki kart arasinda kaldim. MSI daha guven verici bir marka ama Sapphire'da kendi capinda iyi bir marka ve 8 GB sizce hangini tercih etmeliyim?

Evet hislerim çok kuvvetliymiş gerçekten, daha ne dediğini bilmiyorsun senle çok tartıştık haksız olduğun birçok kez kanıtlandı zaman harcamaya değecek birisi değilsin. Bu arada çift hesap yasak değil miydi?

Evet hislerim çok kuvvetliymiş gerçekten, daha ne dediğini bilmiyorsun senle çok tartıştık haksız olduğun birçok kez kanıtlandı zaman harcamaya değecek birisi değilsin.
@Recep Baltaş bile konunun birisinde söylediklerimi doğrulayıp RX570 hakkında yorumlarını yapmasına rağmen söylüyorsun işte bunları. Ama ben şaşırmıyorum bunun içinde ban atılacaksa atılabilir sorun yok.
AMD'nin sitesinden alınmış teknik verileri reddedecek yalanlayacak durumdasın maalesef.

Son düzenleme:
Sen önce benim argümanıma cevap ver, ben de RX 570 kullanıcısıyım, senin mantığına göre ben de fanboyum.

Ama asıl fanboyluk nedir ben sana söyleyeyim, 400TL farkı gözardı ederek Nvidia kart önermek.

Başka nedir fanboyluk? Olmayan arızayı ve sorunu varmış gibi göstermektir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen 470'i nereden çıkardın konumuz o değil 470 sıfırı olmayan bir kart, 570 ise hala üretimi hala devam ediyor gidip garantisi olmayan kart mı alsın? Her gün AMD kart konularına gelip ısınıyor teorini onlarca kez çürütünce hala aynı şeyi söylüyorsun.

GameBooster, Frisby, Gamepower gibi önü bile açık olmayan, fanının kendine faydası olmayan kasa alanlar burada gelip ağlıyor ısınıyor diye yoksa kartlarda sorun yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…