Sapphire RX580 8GB ile madencilik nasıl yapılır?

Kendi kartım ile (RX580 8 GB), 12 saat falan kazsak?

Bence 1 dürüm parası için boşuna çalıştırmayın girecekseniz tam zamanlı çalıştırın kartlarınızı açıkçası ben 2 GB GTX760 ile oyun oynuyorum 4 ve 8'lik kartlar kazıyor düşük FPS alıyoruz tamam ama benim yerime çalışan elemanlarım var :D (imza bilgim dahilinde yaızldı)

Bence 1 dürüm parası için boşuna çalıştırmayın girecekseniz tam zamanlı çalıştırın kartlarınızı açıkçası ben 2 GB GTX760 ile oyun oynuyorum 4 ve 8'lik kartlar kazıyor düşük FPS alıyoruz tamam ama benim yerime çalışan elemanlarım var :D (imza bilgim dahilinde yaızldı)
Yapıyorsan bir kereden sağlam yap diyorsun.

Ödeme olayında da yardımcı olur musunuz? Nasıl ödeme alıyoruz, kaç günde alıyoruz? Tecrübelerinizi aktarırsanız mutlu olurum, sağ olun.

Bir kartla yaklaşık anlık olarak 0.00120 ETH kazım yaparsın günlük Ethermine havuzunda kazarsan bu havuz 0.01 ETH yaptığın anda sana bu parayı cüzdan adresine yollar daha doğrusu yollamaz tranfer ücreti kesmemek için 14 günü tamamlamanı bekler tahminen bir kartla 14 günde bir ödeme alırsın 0.017 ETH olarak o da 300 lira falan yapıyor bu cüzdan adresinede BtcTurk, Binance, paribu gibi uygulamalardan edinirsin sistemde bir Flight sheet yani bir şablon oluşturursun 14 günde bir 0.017 ETH ödeme alırsın bu şartlar Ethermine havuzunda, herhangi bir miner ile kazarsan olur (imzam dahilinde yapılan paylaşımdır)

Bir kartla yaklaşık anlık olarak 0.00120 ETH kazım yaparsın günlük Ethermine havuzunda kazarsan bu havuz 0.01 ETH yaptığın anda sana bu parayı cüzdan adresine yollar daha doğrusu yollamaz tranfer ücreti kesmemek için 14 günü tamamlamanı bekler tahminen bir kartla 14 günde bir ödeme alırsın 0.017 ETH olarak o da 300 lira falan yapıyor bu cüzdan adresinede BtcTurk, Binance, paribu gibi uygulamalardan edinirsin sistemde bir Flight sheet yani bir şablon oluşturursun 14 günde bir 0.017 ETH ödeme alırsın bu şartlar Ethermine havuzunda, herhangi bir miner ile kazarsan olur (imzam dahilinde yapılan paylaşımdır)
14 gün beklemek istemiyorum diyelim, ne kadar keser transfer ücreti?

14 gün beklemek istemiyorum diyelim, ne kadar keser transfer ücreti?

Ethereum olarak keser bu ücretin yeri geldiğinde 10'da 1 Ethereum'lara kadar çıktığı görülür açıkça söylemek gerekirse bu konu hakkında bilgim yok fakat transferin zamanında yapılması en iysidir kriptolarda, geçenlerde arkadaşım acil olarak çekme talebinde bulunduğu 0.8 Ethereum için 0.2 Ethereum transfer ücreti ödemişti. Kesinlikle mantıklı değil kendine 14 günde bir 300 lira burs veriyorlarmış gibi düşün bir de elektrik gideri olarak 130 lira telefon faturan varmış gibi... :D

Ödeme olayında da yardımcı olur musunuz? Nasıl ödeme alıyoruz, kaç günde alıyoruz? Tecrübelerinizi aktarırsanız mutlu olurum, sağolun.
Binance'da 0.006 Ethereum'unuz olduğunda satış işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Sattıktan sonra kimliğinizi doğrulayıp Papara hesabınıza %1 komisyon ile ödeme olarak alıyorsunuz.

Şu an 10.000 TL ile taş çatlasa 2 tane RX 580 alabilirsiniz. 2.000 TL civarına da SSD, anakart, işlemci ve PSU alsanız 12.000 TL'lik bir riginiz olur. Bir RX 580, günde 22 TL civarı kazandırıyor. 2 kartla bunu 45 TL olarak kabul edersek 266 günde kendini amorti edecektir. Yani girip girmemek tamamen risk işi. Sonuçta Ethereum bir anda 1.000 dolara da düşebilir, 10.000 dolara da çıkabilir. Eğer şu an elinizde kendi kartınız yoksa bu işe girmek pek mantıklı olmaz. 10.000 TL ile kripto para ticareti yapabilirsiniz. Örneğin ben, 1.5 ay civarında kazdığım Ethereum ile bir miktar XRP satın aldım. Ve bu sayede paramı ikiye katladım. Bunların hiçbirinin yatırım tavsiyesi olmadığını da belirtmek isterim.

Direk 10.000 TL'yi yatırım yapın diyorsunuz. Tabii tavsiye de etmediniz onu da anladım. Peki nereden alınır? Hangi yerler güvenli?

Binance Pool'u kullanabilirsiniz. Size ödül olarak verilen Ethereum'u satıp banka hesabınıza veya Papara hesabınıza aktarabilirsiniz. Öncelikle bir kazım programı indirip kurarsanız OC ve UV ayarları konusunda yardımcı olabilirim.
Ödül tam olarak nereye geliyor bende yok öyle birşey :)
Binance'da 0.006 Ethereum'unuz olduğunda satış işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Sattıktan sonra kimliğinizi doğrulayıp Papara hesabınıza %1 komisyon ile ödeme olarak alıyorsunuz.
Buna gerek yok. Binance TR hesabina aktarıp komisyonsuz alabiliyor. 0.006 şartı olmadan Binance Tr hesabina transfer edip orada TL karşılığı satabilir ve ücretsiz şekilde EFT yapabilir.

Ödül tam olarak nereye geliyor bende yok öyle birşey
Kazandığınız Ethereum, yaptığınız işe karşılık verilen bir ödüldür.
Buna gerek yok. Binance TR hesabina aktarıp komisyonsuz alabiliyor. 0.006 şartı olmadan Binance Tr hesabina transfer edip orada TL karşılığı satabilir ve ücretsiz şekilde EFT yapabilir.
İtibari paraya çevirmeden parayı çekemez. Öyle ya da böyle satmak zorunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı