Saracak kolay oyun tavsiyesi

3 saat oynadım bir şehre giderken 10 kere esir alındım ama güzel oyun. Özellikle 30 40 kişi gezince.Ss
40 kişi aşağısı gezmeyin yoksa özellikle atlı olan haydutlat tarafından pusuya düşersiniz :D
Oyunu öğrenince taktiklerini bilince daha zevkli oluyor.Ctrl+space kullanın zamanı hızlandırırsınız bir yere gidince.

Yapma be. Plant vs Zombies'e kolay deme ya. Endless modu çok zorlaşıyor.

Hocam hikaye modunda mısır patlatıp takılıyordum üniversite zamanlarında öğrenci evinde. Arkadaş da aynı keyfi yaşar bana teşekkür eder belki dedim :)
Oyundan sonra keyifle uyuduğum, sabahında kahve ile uyanıp boş boş sokakta gezdiğim güzel günleri getiriyor aklıma Plants vs Zombies.

Hocam hikaye modunda mısır patlatıp takılıyordum üniversite zamanlarında öğrenci evinde. Arkadaş da aynı keyfi yaşar bana teşekkür eder belki dedim :)
Oyundan sonra keyifle uyuduğum, sabahında kahve ile uyanıp boş boş sokakta gezdiğim güzel günleri getiriyor aklıma Plants vs Zombies.

Saracağına emin misin yani hocam?

Simulator oyunları

Birçoğunu saatlerce oynadım.

Vampire Survivors önerebilirim. Oynaması çok basit ve keyifli ilk oynadığınız zaman uzun saatler kalkamayabilirsiniz başından. Game Pass'te de var bir göz atın derim.

Geri
Yukarı