Saracak Oyun Önerisi

Listedeydi oysa, hem de en üstlerde :/

İlk defa duydum bir göz atacağım kesinlikle.

Üzülerek söylüyorum listedeydi :)

Online oyunlarla aram pek yok doğrusu :/

Benim bu oyundan neden haberim yok acaba? şimdi gördüm kesinlikle indirip oynayacağım çok teşekkür ediyorum :D

Portal hiç denemedim, o tarz oyunlar çok açmıyor normalde ama portal 2 yi deneyebilirim oyunsuzluktan :/

Şimdi bi baktım da dark souls remastered çıkmış sanırım, oynarsam onu oynarım iyi midir sizce o oyun oynadınız mı ?

Half Life serisi çok eski dostum ya, remastered falan çıksa belki bi bakarım ama şu an benim için çok eski :/
Koluna ve sabrına güveniyorsan tavsiye ederim. Ama saydığım özellikler yoksa monitörde bir delik oluşturabilirsin. :D

Benim bu oyundan neden haberim yok acaba? şimdi gördüm kesinlikle indirip oynayacağım çok teşekkür ediyorum :D

Portal hiç denemedim, o tarz oyunlar çok açmıyor normalde ama portal 2 yi deneyebilirim oyunsuzluktan :/

Şimdi bi baktım da dark souls remastered çıkmış sanırım, oynarsam onu oynarım iyi midir sizce o oyun oynadınız mı ?

Half Life serisi çok eski dostum ya, remastered falan çıksa belki bi bakarım ama şu an benim için çok eski :/
Hocam The Messenger oynadınız mı?(Oyun kafa dağıtmak için güzel bir oyun)

Bu arada
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoları izlemeni tavsiye ederim.

Benim bu oyundan neden haberim yok acaba? Şimdi gördüm kesinlikle indirip oynayacağım çok teşekkür ediyorum :D.

Portal hiç denemedim, o tarz oyunlar çok açmıyor normalde ama portal 2'yi deneyebilirim oyunsuzluktan :/

Şimdi bir baktım da Dark Souls Remastered çıkmış sanırım, oynarsam onu oynarım iyi midir sizce o oyun oynadınız mı?

Half-Life serisi çok eski dostum ya, Remastered falan çıksa belki bir bakarım ama şu an benim için çok eski :/

Resident Evil serisi.

Merhaba dostlar, beni ekrana kilitleyip günlerce hatta haftalarca fark etmeksizin kendini oynatacak oyunlar arıyorum. Çok uzun yıllardır oyun oynadığım için artık kalıplaşmış bütün oyunları oynadığıma eminim, biraz zorlayıcı bir oyun tavsiyesi olacak sanırım. Ben oynadığım oyunları ve sistemimi aşağıya yazıyorum.

not: Indıe - strateji - 2D gibi oyunlar oynamıyorum

- AC serisi
- metro serisi
- Mafia serisi.
- Left 4 Dead serisi.
- GTA serisi.
- Watch Dogs serisi.
- Witcher serisi.
- Hitman serisi.
- Sniper Elite serisi.
- Sniper Ghost serisi.
- Call of Duty serisi
- Battelfield serisi
- Far Cry serisi.
- Saint's row serisi.
- Tom Clancy serisi
- Crysis serisi
- Tomb Raider serisi.
- Mount & Blade serisi
- Prototype serisi
- Mass Effect serisi ( son oyun hariç )

- Max Payne serisi.
- Dishonored serisi.
- Just Cause serisi
- Red Dead Redemption 2
- Detroit Become Human.
- Quantum Break.
- Control.
- Thief
- Skyrim
- Mad Max
- Outlast
- Amnesia
- The outer world's
- Spec Ops The Line.
- Sleeping dogs.
- Bully scholarship.
- L. A noire.
- Dying Light.
- The Forest
- Life is Strange
- Sekiro Shadow diye twice.
- The Walking Dead.
- The Wolf Among Us.
- Star Wars Jedi fallen order.
- Alan wake
- Batman Arkham aslyum.
- Prey
- Firewatch.
- Middle Earth - Shadow of mordor.
- Wampyr.
- 7 days to diye.
- Payday 1-2.
- Hellblade senua sacrifice.
- Metal Gear Solid 5

Şu anlık aklıma gelenler bunlar elbette ki unuttuklarım olmuştur, bu kadar çok oyun oynayınca oyun bulamaz oluyor insan yardımlarınızı bekliyorum.

Sistem: Ryzen 5 1600 AF / 16 GB 3200 MHz RAM / GTX 1650 Super / ASUS A320M.
Shadow of Mordor'un devamı olan Shadow of War oyununu oynayabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı