Saracak Oyun Önerisi

@Selçuk Çiçek Shadow of War'da Nazgul'ler ile kapışıyorsun ama sadece bu değil çift zıplama ve ejderhaya binme gibi özellikler var. 2 değil 7 harita var. Oyun çok daha büyük çok daha dolu ve zevkli 👍
Stealth kısmı nasıl oyunun ben pek combata girmeyi sevmiyorum oyun zorlamadıkça tırmanma mekaniklerini zaten Ac'den almıştı stealthı da iyi mi acaba ilk oyun çok boştu diye bırakmıştım onda da deneyimlemedim stealthı. Bide oyunun son saatleri işkenceymiş çoğu kişi bırakmış youtubedan izlemiş sonunu düzelttiler mi onu?

@Hellblazer Aku Combata girmeyi sevmiyorsan oynamana gerek yok dövüşmeden oynayamıyorsun bu oyunu. Son kısma gelince, oyunun başlarında çok yan görev yapıp oyalanırsan kale fetihleri ile çok vakit kaybedersen en sonda sana 10 defa yaptırıyor o işi o yüzden sıkılıyor onlar işi bilmiyor. Oyalanmadan ana görev gideceksin o kısım gelince zaten eğleniyorsun ama benim gibi evrenin aşığı iseniz değil 10 defa 1000 defa yaptırsa yine sıkılmazsınız. Çalıntı malıntı AC'den daha zevkli bence oynaması.

Listede var.
Bence artık Rekabetçi oynamalısınız.

Rekabetçi oynuyordum yeni bıraktım, Valorantta Elmas CS:Go'da LEM'im, artık online oyunda try hard yapacak enerjim kalmadı csdeki hileciler sömürdü tüm enerjimi :)

Doom serisi hocam göremedim liste de denemenizi öneririm 😁

Hack and slash tarzı sürekli vur kır yaptığın oyunlardan hoslanmıyorum ya hikayeli ayakları yere sağlam basan oyunlar tercihim :/

Bu arada
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videoları izlemeni tavsiye ederim.

Kaçar mı gözümden ikisini de coktan izlemiştim :D

Resident Evil serisi.

Listeye ekledim mi tam hatırlamıyorum ama oynadım ve bitiremeden bıraktım sarmadı pek :/

Shadow of Mordor'un devamı olan Shadow of War oyununu oynayabilirsin

Onu yeni gördüm alıp oynayacağım türkçe yaması da varmıs zaten iyi oldu tesekkürler :D

A Plague Tale: Innocence hocam bunu da öneririm harika oyundur.

Bunu indirmeyi düşünüyordum aşırı yavaş bir oyun diye duydum vazgeçtim tekrar bir göz atarım

Kingdom Come: Deliverance
Hellblade Senua's Sacrifice

Hellblade listede var bitirdim, kingdom come oyununu simdi alıyorum :D

realist olmayan çizim tarzındaki oyunlardan hoslanmıyorum :/

merhaba dostlar, beni ekrana kilitleyip günlerce hatta haftalarca fark etmeksizin kendini oynatacak oyunlar arıyorum. Çok uzun yıllardır oyun oynadığım için artık kalıplaşmış bütün oyunları oynadığıma eminim, biraz zorlayıcı bir oyun tavsiyesi olacak sanırım. Ben oynadığım oyunları ve sistemimi aşağıya yazıyorum.

not: Indıe - strateji - 2D gibi oyunlar oynamıyorum

- AC serisi
- metro serisi
- Mafia serisi.
- Left 4 Dead serisi.
- GTA serisi.
- Watch Dogs serisi.
- Witcher serisi.
- Hitman serisi.
- Sniper Elite serisi.
- Sniper ghost serisi.
- Call of Duty serisi
- Battlefield serisi
- Far Cry serisi.
- Saint's row serisi.
- Tom Clancy serisi
- Crysis serisi
- Tomb Raider serisi.
- Mount & Blade serisi
- Prototype serisi
- Mass Effect serisi ( son oyun hariç )

- Max Payne serisi.
- Dishonored serisi.
- Just Cause serisi
- Red Dead Redemption 2
- Detroit Become Human.
- Quantum Break.
- Control.
- Thief
- Skyrim
- Mad Max
- Outlast
- Amnesia
- The outer world's
- Spec Ops The Line.
- Sleeping dogs.
- Bully scholarship.
- L. A noire.
- Dying Light.
- The Forest
- Life is Strange
- Sekiro Shadow diye twice.
- The Walking Dead.
- The Wolf Among Us.
- Star Wars Jedi: Fallen Order.
- Alan wake
- Batman Arkham aslyum.
- Prey
- Firewatch.
- Middle Earth - Shadow of mordor.
- Wampyr.
- 7 days to diye.
- Payday 1-2.
- Hellblade senua sacrifice.
- Metal Gear Solid 5

Şu anlık aklıma gelenler bunlar elbette ki unuttuklarım olmuştur, bu kadar çok oyun oynayınca oyun bulamaz oluyor insan yardımlarınızı bekliyorum.

Sistem: Ryzen 5 1600 AF / 16 GB 3200 MHz RAM / GTX 1650 Super / ASUS A320M.

2D sevmiyorum yazmıssın ama Katana Zero oyununa bakınca beğeneceğinden eminim

Listedeydi oysa, hem de en üstlerde :/

İlk defa duydum bir göz atacağım kesinlikle.

Üzülerek söylüyorum listedeydi :)

Online oyunlarla aram pek yok doğrusu :/

Benim bu oyundan neden haberim yok acaba? Şimdi gördüm kesinlikle indirip oynayacağım çok teşekkür ediyorum :D

Portal hiç denemedim, o tarz oyunlar çok açmıyor normalde ama Portal 2'yi deneyebilirim oyunsuzluktan :/

Şimdi bir baktım da Dark Souls Remastered çıkmış sanırım, oynarsam onu oynarım iyi midir sizce o oyun oynadınız mı?

Half-Life serisi çok eski dostum ya, Remastered falan çıksa belki bir bakarım ama şu an benim için çok eski :/

Half-Life 1 için remake yapıldı https://store.steampowered.com/app/362890/Black_Mesa/ indirimlerde 15 veya 10 TL'ye düşüyordu diye hatırlıyorum.

Merhaba dostlar, beni ekrana kilitleyip günlerce hatta haftalarca fark etmeksizin kendini oynatacak oyunlar arıyorum. Çok uzun yıllardır oyun oynadığım için artık kalıplaşmış bütün oyunları oynadığıma eminim, biraz zorlayıcı bir oyun tavsiyesi olacak sanırım. Ben oynadığım oyunları ve sistemimi aşağıya yazıyorum.

not: Indıe - strateji - 2D gibi oyunlar oynamıyorum

- AC serisi
- metro serisi
- Mafia serisi.
- Left 4 Dead serisi.
- GTA serisi.
- Watch Dogs serisi.
- Witcher serisi.
- Hitman serisi.
- Sniper Elite serisi.
- Sniper Ghost serisi.
- Call of Duty serisi
- Battelfield serisi
- Far Cry serisi.
- Saint's row serisi.
- Tom Clancy serisi
- Crysis serisi
- Tomb Raider serisi.
- Mount & Blade serisi
- Prototype serisi
- Mass Effect serisi ( son oyun hariç )

- Max Payne serisi.
- Dishonored serisi.
- Just Cause serisi
- Red Dead Redemption 2
- Detroit Become Human.
- Quantum Break.
- Control.
- Thief
- Skyrim
- Mad Max
- Outlast
- Amnesia
- The outer world's
- Spec Ops The Line.
- Sleeping dogs.
- Bully scholarship.
- L. A noire.
- Dying Light.
- The Forest
- Life is Strange
- Sekiro Shadow diye twice.
- The Walking Dead.
- The Wolf Among Us.
- Star Wars Jedi fallen order.
- Alan wake
- Batman Arkham aslyum.
- Prey
- Firewatch.
- Middle Earth - Shadow of mordor.
- Wampyr.
- 7 days to diye.
- Payday 1-2.
- Hellblade senua sacrifice.
- Metal Gear Solid 5

Şu anlık aklıma gelenler bunlar elbette ki unuttuklarım olmuştur, bu kadar çok oyun oynayınca oyun bulamaz oluyor insan yardımlarınızı bekliyorum.

Sistem: Ryzen 5 1600 AF / 16 GB 3200 MHz RAM / GTX 1650 Super / ASUS A320M.
Dostum şuan kena indirimde ben oynuyorum baya beğendim cyberpunk 2077 bu oyunlara bakabilirsin.Vampry kütüphane de duruyor bir başlayamadım ona onerirmisin ?

Rekabetçi oynuyordum yeni bıraktım, Valorantta Elmas CS:Go'da LEM'im, artık online oyunda try hard yapacak enerjim kalmadı csdeki hileciler sömürdü tüm enerjimi :)

Hack and slash tarzı sürekli vur kır yaptığın oyunlardan hoslanmıyorum ya hikayeli ayakları yere sağlam basan oyunlar tercihim :/

Kaçar mı gözümden ikisini de coktan izlemiştim :D

Listeye ekledim mi tam hatırlamıyorum ama oynadım ve bitiremeden bıraktım sarmadı pek :/

Onu yeni gördüm alıp oynayacağım türkçe yaması da varmıs zaten iyi oldu tesekkürler :D

Bunu indirmeyi düşünüyordum aşırı yavaş bir oyun diye duydum vazgeçtim tekrar bir göz atarım

Hellblade listede var bitirdim, kingdom come oyununu simdi alıyorum :D

realist olmayan çizim tarzındaki oyunlardan hoslanmıyorum :/
Oğlum git bioshock oyna realist değil diye oynamamazlik etme hayatının hatasını yaparsın. Bu oyundaki felsefe çoğu oyunda yok. Oyun Ayn Rand in ideolojisinden besleniyor, bir açılışı var kapitalizm, komünizm hepsini eleştiriyor, hikayesi süper, villain iyi. Belki oynanış eskimiş gelebilir ama okadar olur 2007 oyunu

Yeni konular

Geri
Yukarı