Sarfnet'ten Alışveriş Yapmayın!

kirknewsted

Hectopat
Makaleler
6
Geçenlerde bir mouse pad siparişi vermiştim Hepsiburada-Sarfnet üzerinden. Hatta konu açmıştım kargom hala yok diye. Neyse oradan bir arkadaş satıcıyı ara demişti aradım. Bana söylediği şey "Beyefendi numaranın sonunu 15 ile değiştirin Murat Bey size yardımci olur." Ben de tamam dedim aradım. Sonra oradaki Murat denen bana şunu dedi: "Hepsiburadayı arayın bizi ilgilendiren bir durum yok." Benim tepe attı tabi "Nasıl seni ilgilendirmiyor sattığın ürün." dedim. Sonra "Beyefendi ürün geri dönmüş olabilir dedi." dedim sen bana kargo şirketini versene, Sürat kargo dedi. Bu kargo şirketini değiştirin 4 iş gününde ulaştıramıyorlar dedim ve bana dediği şey şu "Size mi soracağız?" sonrasında ben çıldırdım tabii siz az çok anladınız konuşmaları. Ben de aradım Sürat Kargo'yu "Arkadaşım şu anda dağıtımda" dedi bende çok uzatmadım teşekkürler deyip kapattım. Yani böyle bir şey olamaz hem suçlu hem güçlüler. Sen sana para ödeyen bir kişiye sana mı soracağız diyebilir misin? Rezillik!

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende dün verdim aynı mousepad siparişini Sarfnet HepsiBurada üzerinden. Şuan kargoda yarın burada olacak. Şuan bir sorun yok.
Kanıt;
1563791571610.png

Arayip adamlari azarlamaniz ile kargo sirketine hic bir sekilde kizmamaniz tuhaf. Asil sorumlu olan kargo sirketi ve adamlara isini ogretiyorsunuz. Sucu da saticiya atmaya calisiyorsunuz.

Geçenlerde derken, hangi gün sipariş verdin?
Salı.
Arayip adamlari azarlamaniz ile kargo sirketine hic bir sekilde kizmamaniz tuhaf. Asil sorumlu olan kargo sirketi ve adamlara isini ogretiyorsunuz. Sucu da saticiya atmaya calisiyorsunuz.
Ben o söylediğine kızdım kargo şirketine de uğraşmamak için birşey demedim.
Ben o söylediğine kızdım kargo şirketine de uğraşmamak için birşey demedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı