bunadeger.com'dan alışveriş yapmayın

borademirci

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba herkese,

Bugün yaşadığım bir problemi hepiniz ile paylaşmak istiyorum ki benim düştüğüm hataya siz de düşmeyin.

Sırf bu konuyu açmak için bütün sitelere teker teker üye oldum.

Başlıkta yer alan bunadeger.com adlı siteden Windows 10 Key satın aldım. Satıcı ismi de alfa yazılım. Almadan önce de birkaç forumda inceledim ve yorumları okudum olumsuz bir yorum nedense göremedim. Hatta bu forumda direkrt olarak bu satıcıdan alışveriş yapıp ürünün eline geçtiği yazan bir yorum okudum (bu da enteresan). Sonrasında ben de satın aldım.

Kartımdan para çekildi fakat satıcı siparişinizi onaylamıyor, sitede sipariş verdikten sonra da hiçbir şekilde sipariş iptali için bir sayfa bulunmuyor. Site zaten tamamen saçmalık, hata bende alışveriş yaptım.

Satıcıya WhatsApp üzerinden yazdım, telefon ile aradım, site üzerinden mesaj attım. Sonuç ne mi? Cep numaram arama ve WhatsApp üzerinden engellendi 😄

Sitenin şikayet sayfasına da zaten ulaşamıyorsunuz. Asla itibar etmeyin.

Merhaba herkese,

Bugün yaşadığım bir problemi hepiniz ile paylaşmak istiyorum ki benim düştüğüm hataya siz de düşmeyin.

Sırf bu konuyu açmak için bütün sitelere teker teker üye oldum.

Başlıkta yer alan bunadeger.com adlı siteden Windows 10 Key satın aldım. Satıcı ismi de alfa yazılım. Almadan önce de birkaç forumda inceledim ve yorumları okudum olumsuz bir yorum nedense göremedim. Hatta bu forumda direkrt olarak bu satıcıdan alışveriş yapıp ürünün eline geçtiği yazan bir yorum okudum (bu da enteresan). Sonrasında ben de satın aldım.

Kartımdan para çekildi fakat satıcı siparişinizi onaylamıyor, sitede sipariş verdikten sonra da hiçbir şekilde sipariş iptali için bir sayfa bulunmuyor. Site zaten tamamen saçmalık, hata bende alışveriş yaptım.

Satıcıya WhatsApp üzerinden yazdım, telefon ile aradım, site üzerinden mesaj attım. Sonuç ne mi? Cep numaram arama ve WhatsApp üzerinden engellendi 😄

Sitenin şikayet sayfasına da zaten ulaşamıyorsunuz. Asla itibar etmeyin.

Aslında https://www.yazilimbudur.com/ buradan alsanız daha mantıklı olurdu daha güvenilir ve uzun zamandır satıyor

Hocam buraya da dolandırıcı diyen çok insan var. İkisine de güvenmemek en doğrusu.

Eğer siz olumsuz dönüs yaparsanız size yardım ediyorlar yani siz Key'in çalışmadığınızı söylerseniz size yeni Key gönderirler ayrıca tabii ki de böyle sitelerden alışveriş yapmak doğru değil.

Hocam merhaba,
Satıcı puanı çok yüksek, yorumlar hep olumlu.

Sorun bu zaten ben siparişi verdim, sipariş onaydan geçmiyor, sipariş tamamlanmadığı için satıcıya yorum yapamıyorum. Sipariş iptali de sağlayamıyorum.

Güzel bir kısır döngü

Hocam satıcı kaynaklı bir şey ben de bu siteden alışveriş yapacaktım ama satıcı sizin satıcıdan farklı. Bir de satıcının puanının kaç olduğuna baktınız mı?

Eğer siz olumsuz dönüs yaparsanız size yardım ediyorlar yani siz Key'in çalışmadığınızı söylerseniz size yeni Key gönderirler ayrıca tabii ki de böyle sitelerden alışveriş yapmak doğru değil.

Vallahi hocam ekonomik durum bizi bunlara itiyor. Windows 10 için 1000 TL vermek hiç etik durmuyor.

Geri
Yukarı