Şarj ömrü denemesi

Turk1428

Decapat
Arkadaşlar sizden bir şey rica ediyorum. 1-2 saat telefonu hiç kullanmayın. Şarjı ne kadar sürede ne kadar iniyor bir yazar mısnıız?
Benim mübarek servisten yeni geldi ama nedense bu düşüş bile yüksek geliyor bana;
18:00 = %29
19:25 = %26
(Konum ve mobil veri açık)

1 hafta once %90 gibi sarjdan cikarmistim, sabah baktigimda %30'du. Sik kullanmadigim icin normal sanirim.
Normaldir. Benimde tabletim vardı 2014'te, o tablette de bazen şarjı %70'ken %73 oluyordu, şarjı artıyordu. Birde bozuk bataryalı telefonum vardı, o telefon tam açılırken bataryayı çıkarıp geri taktığımda, şarjım %40 gibi artıyordu. Sonsuz taktik buldum!

Son düzenleme:
Fazlasıyla düşük pil kullanımına sahipsiniz, konumu ve mobil veriyi kapatırsanız %1 falan anca düşer gibime geliyor. Gayet iyi değerler.

Lakin telefon da ekstradan hiçbir uygulama yok,
Google hesabını bile girmedim senkronize etmesin diye. Boş telefon için biraz fazla gibime geldi.
Şu an 20:10 = %22
20:42 = %19

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim telefonumda gece yüzde 55 bırakıyorum sabaha yüzde 55 ile uyanıyorum. Eğer bu değerler telefon ekran kapalı vaziyette iken alınan değerler ise son derece fazla, ben kullanırken bile o kadar hızlı düşmüyor. Samsung A50 kullanıyorum, voltaj değerleri ile oynanmış özel ROM'lar kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
ADB Shell ile Google ve çöplerini silince eski hâline döndü. Demek ki Googlenin işe yaramaz işlemleri arkaplanda çalışıyordu. Custom Rom atamadım cihazın kaynağı olmadığı için ve bu yöntemi keşfettim. Faydası oldu. Ama google kullanan uygulamalar kullanılamıyor. Zaten önceden de açık kaynak kullanıyordum onlarda da zaten pek Google servisi olmuyor.
Bir de arkaplanda müzik çalar açıktı birtek ekran kullanımında o gözükmüyor onu da açmasam gerçekten güzel sonuçlar ortaya çıkacak.
Screenshot_20210620-195825.png
Screenshot_20210620-195731.png

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210620-200024.png
    Screenshot_20210620-200024.png
    94,5 KB · Görüntüleme: 21

Yeni konular

Geri
Yukarı