Şarjlı Diş Fırçası vs Pilli Diş Fırçası

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Arkadaşlar Merhabalar. Oral-B Braun marka Pilli diş fırçam var. İki tane daha alacağız. Fiyatlar malum. İkinci el almayı düşünüyoruz. Sahibinden.com'da iki adet sıfır kutusunda pilli dış fırçası param güvende ile 250 Lira. Oral-B Şarjlı diş fırçası ile az kullanılmış param güvende ile 160 Lira. Hangisini tercih etmeliyim acaba ?

İkinci el diş fırçası? Komiksiniz hocam:D
Şarjlı diş fırçası daha mantıklı, pil bulmaya çalışmazsınız en azından.

İkinci el diş fırçası? Komiksiniz hocam:D
Şarjlı diş fırçası daha mantıklı, pil bulmaya çalışmazsınız en azından.
İkinci el derken sıfır kutusunda pilli buldum. İki tanesi 250 Lira. Başlıkları bende var zaten. Makinesini alacağım sadece

Şarjlı daha mantıklı tabii ki de.
Peki neden ? İkisi arasında ki fark nedir ?

Basliklari degistiriliyor olsa bile ikinci el dis fircasini hic ama hic hijyenik bulmuyorum. Bu ikisi arasinda sifir ürün daha mantikli.
Buldum zaten. İki tane sıfır ürün 250 Lira. Onu düşünüyorum.

İkinci el derken sıfır kutusunda pilli buldum. İki tanesi 250 Lira. Başlıkları bende var zaten. Makinesini alacağım sadece

Peki neden ? İkisi arasında ki fark nedir ?

Buldum zaten. İki tane sıfır ürün 250 Lira. Onu düşünüyorum.

Pilli zahmetlidir, pili biter yenisini alırsın sürekli ve pil yuvaları zamanla bozulabilir. Fakat şarjlıda hiç bir sıkıntı yoktur şarj et kullan kafan rahat.

İkisi arasında ki fark nedir?

Bunun yani sira sarjli dis fircasinda pil degistirme gibi bir derdiniz olmaz. Yalniz sarji bittiginde dolana kadar beklemeniz gerekecek. Bu da büyük bir sorun sayilmaz. Cogu dis fircasi sarj bitmeden önce haber veriyor zaten.

Sifir ürün olacaksa sarjli daha mantikli elbette. Isin icine ikinci el girince is degisiyor.

Pilli zahmetlidir, pili biter yenisini alırsın sürekli ve pil yuvaları zamanla bozulabilir. Fakat şarjlıda hiç bir sıkıntı yoktur şarj et kullan kafan rahat.
Bir ilan gördüm. İli pilli fırça 250 Lira. Başlıklar sıfır. Cihazlar ikinci el. 210 Liraya indirdim alsam mı acaba ? Kutusunda falan gönderilecek. Param güvende ile. @reptile

Geri
Yukarı