Şarjlı süpürge önerisi

Ucankus

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
4-5 bin civarında şarjlı el süpürgesi önerebilir misiniz? Daha önce Bosch'un vardı kısa sürede bozuldu neyse ki iade aldılar. Biraz korkuyorum yine bozulacak diye o yüzden müşteri hizmetleri sorun yaratmayacak bir marka olursa iyi olur. Mümkünse hafif de olmalı.

Hocam ev ne kadar büyük? nasıl bir şey arıyorsunuz?
Bende Deerma VC20 Plus var, İstanbul da 1+1 ev için gayet işimi görüyor. Ama büyük ev için pek ideal diyemem.

Bende Deerma VC20 Plus var, İstanbul da 1+1 ev için gayet işimi görüyor. Ama büyük ev için pek ideal diyemem.
Ev 3+1 ama batarya süresi çok sıkıntı olmaz zaten kablolu bir elektrik süpürgesi var. Bunu daha çok küçük temizlikler için arıyorum.

Servis veya müşteri hizmetleriyle ilgili bir yorumunuz var mı? Xiaomi mağazasına verebiliyor muyuz sıkıntı çıkarsa?

Servis veya müşteri hizmetleriyle ilgili bir yorumunuz var mı? Xiaomi mağazasına verebiliyor muyuz sıkıntı çıkarsa?
Halam kullanıyor bu modeli 2. senesi, sorun çıkarmamış hiç şu ana kadar. Servisi bir kere aramışlar bir montaj meselesinden dedi, dönüş yapıyorlar dedi. Başka ekstra bilgim yok.

Biz 3-4 ay oldu alalı, 3 bin liraydı onu önerecektim. Şimdi 2 katı olmuş, nasıl fırlamış anlamadım. Düşerse fiyatı akılınızda olsun. Şarjlı Süpürge Baya iyi.
Halıya/koltuğa yapışmış kedi tüyleri için bu ürünler iş görür mü?

Konuma bakar mısınız?

Halıya/koltuğa yapışmış kedi tüyleri için bu ürünler iş görür mü?

Konuma bakar mısınız?

Emin değilim. Kedi kılı kolay gelmeyebilir. Halıda alır da koltuk için kesin birşey diyemem.

Geri
Yukarı