Şarjlı vantilatörler bozuluyor mu?

Önemli Biri

Centipat
Masaüstü, bataryalı vantilatörlerin çabuk bozulduğu ile ilgili yorumlar okudum. Sebebi ise içinde bulunan fırçalı motorun yapısı gereğiymiş.

Bu konu hakkında deneyimi, bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi? Şarjlı alınır mı sizce?

Bir tane almıştım modelini hatırlamıyorum 4 yıldır bende ve hala çalışıyor.

Hem şarjlı hem de usb'li fan kullandım. Yani markasına göre değişir. Çok dandik bir şey alırsanız bir süre sonra bataryada vb yerlerde sorun çıkabilir. Eğer yanınıza götürecek (örneğin araba seyahati ve powerbank taşmıyorsunuz) , kullandığınız yerde priz yok ise şarjlıdan başka seçenek yok zaten.

Hem şarjlı hem de usb'li fan kullandım. Yani markasına göre değişir. Çok dandik bir şey alırsanız bir süre sonra bataryada vb yerlerde sorun çıkabilir. Eğer yanınıza götürecek (örneğin araba seyahati ve powerbank taşmıyorsunuz) , kullandığınız yerde priz yok ise şarjlıdan başka seçenek yok zaten.

Şöyle bir şey dandik çıkabilir mi sizce?

Şöyle bir şey dandik çıkabilir mi sizce?
Güzel duruyor hocam. 2 yıl garantisi de var ve bir çok özelliği de. Dandik çıkacağını hiç sanmıyorum.

Deneyiminiz olduğu için soruyorum: Pilinin 4000 mAh ve güç biriminin 4W olduğu yazıyor. Sizce kaç saat gider?
Kusura bakmayın hocam. Başka bir konuya bakıyordum. Şimdi bu fan için, 4 farklı hız modu var ve kullanım biçimine göre değişir. Fakat en azından, en hızlı modunda 3 saat en yavaşta ise 9-10 saat çalışmasını beklerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı