Şarkı sözü yazdım ancak şarkıyı nasıl yapmam gerekiyor?

Abuzerx1

Centipat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Beyler merhaba canım sıkıldı şarkı yazdım ama buna arka plan müziği ve ses düzeltme programları ile şekil verip YouTube'a yüklemek istiyorum fakat arka plan müziği nasıl eklenir? Ayriyeten de sesi düzeltmek için hangi tür programlar kullanılır bilmiyorum. Yardımcı olabilecek biri var mı? Şarkı aşağıdaki gibidir ve kısa bir şarkıdır veya ben söyleyip yollasam editleyecek biri var mı? Şimdiden teşekkürler.

Not: Canımı sıkan şey sevdiğim bir arkadaşımdı...

Yine üzdün bugün beni hani nerede dostluğumuz yoksa yalan mıydı iki günlük huzurumuz.
Senin için sadece bir telefon konuşmasıydı halbuki bir bilsen benim için hayallerimin dostluğumun yıkılmasıydı arayıp sormadın yine eskisi gibi yıkıldı hayallerim bir bir düşen meteorlar gibi yanıyor içim uzun süredir yokluğun üzüyor dermanı yok gibidir eskiden sadece bir sen bir ben vardı şimdi ise sen gittin sadece ben kaldı ancak olsun kadehler dolsun dostluklar kahrolsun doğru sandıklarım hayatımı bir hiç yaptılar tıpkı bir poşet gibi beni kullanıp bıraktılar son bir kez konuşsaydık ölmeden önce ancak olmadı bitti bu iş bu gece ondandır yanıyorum tek dostum sigaramla yalnız bir odada ölümü bekliyorum...

Yazan: @Abuzerx1.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şarkı sözleri çok güzel olmuş. Uyumlu ve kafiyeli ben çok beğendim. Diğer konulara gelince o kısma yardım edemeyeceğim maalesef ama Youtube'a yüklerseniz bilgilendirin ilk dinleyenler arasında olayım.

Hocam öncelikle beat ayarlaman lazım. Eğer uğraşmak istemiyorsan Free beatler var. Ama telif sıkıntısı çeker misin bilmiyorum. Yok ben beatımı kendim yapacağım diyorsan, FL Studio'yu tavsiye ederim.

Teşekkür ederim.
Şarkı sözleri çok güzel olmuş. Uyumlu ve kafiyeli ben çok beğendim. Diğer konulara gelince o kısma yardım edemeyeceğim maalesef ama YouTube'a yüklerseniz bilgilendirin ilk dinleyenler arasında olayım.

Teşekkür ederim bir arkadaşımdan da yardım alacağım komple editleme falan kısmet olur 1 ay içinde biterse bu konu altına atarım linki zaten tekrar bir sıkıntı veya sorum olursa buradan yazmayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı