Şarkıda solistin sesi soldan mı geliyor?

Ali Pınar

Kilopat
Makaleler
1
Bazı şarkıları kulaklıkla dinlerken solistin sesinin sol taraftan daha baskın bir şekilde geldiğini duyuyorum. Elimde başka kulaklık olmadığı için teyit de edemiyorum. Örneğin şu şarkıda, solistin sesi %60-%70 oranında sol taraftan gelirken %40-%30 oranında sağdan geliyor gibi. Kulaklıkta mi sıkıntı var, şarkılar stereo olduğu için normal mi yoksa kulağımda mi sıkıntı var?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı şarkıları kulaklıkla dinlerken solistin sesinin sol taraftan daha baskın bir şekilde geldiğini duyuyorum. Elimde başka kulaklık olmadığı için teyit de edemiyorum. Örneğin şu şarkıda, solistin sesi %60-%70 oranında sol taraftan gelirken %40-%30 oranında sağdan geliyor gibi. Kulaklıkta mi sıkıntı var, şarkılar stereo olduğu için normal mi yoksa kulağımda mi sıkıntı var?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende de soldan geliyor kulaklıksız normal sanırsam.

Evet soldan geliyor.

Beni de gıcık ediyor bu durum, müziğe odaklanamıyorum. Düzgünce ortadan kaydedin kardeşim işte :D

(Kasten veya kayıt imkanlarının kötülüğü nedeniyle yapıldığını biliyorum.)

Yeni konular

Geri
Yukarı