Şarkım nasıl olmuş?

• Konuyu başlatan YKGK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 2B
Ses kısık olması mix&mastering ile alakalı dostlar, onda ise ya tecrübe konuşur ya para maalesef o yüzden pek yapabileceği bir şey yok arkadaşın. Amatör birine göre kötü değil yolun açık olsun.

Bu şarkıyı dinlerken ne hissettim biliyor musun? İlahi söyleyen küçük çocukların gucci&prada skrrrt temasında ilahi söylediğini hissettim. Beat kötü değil de şarkıyı söyleyen kimse çok ruhsuz söylemiş. Sözleri daha istekli daha yürekten söylersen bu parça güzel olabilir. (Benim hoşuma gitmiyor bu tema: HAHA SKRRRT MANITALAR SEX VE PARA BRR) Sonuçta bu temayı seven bir kitle de var.

Bu şarkıyı dinlerken ne hissettim biliyor musun? İlahi söyleyen küçük çocukların gucci&prada skrrrt temasında ilahi söylediğini hissettim. Beat kötü değil de şarkıyı söyleyen kimse çok ruhsuz söylemiş. Sözleri daha istekli daha yürekten söylersen bu parça güzel olabilir. (benim hoşuma gitmiyor bu tema: Haha skrrrt manıtalar sex ve para brr) sonuçta bu temayı seven bir kitle de var.

Şarkıyı dinlediğine emin misin yaptığım tarz emotional olarak geçiyor ve daha durgun oluyor tabii ki de daha canlı söyleyebilirdim haklısın ama uyuşturucu sex ile alakası yok.

Geri
Yukarı