Şarkım nasıl olmuş?

• Konuyu başlatan aokk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 387

aokk

Decapat
Yer
Aydın
Dostlar yine bir şeyler denedim nasıl olmuş sizce? Vokal de sıkıntı var farkındayım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cümlelerin biraz süslenmeye ihtiyacı var fazla sade kalıyorlar kaliteli bir mikrofon ile kayıt alırsan fena değil.

İyi gibi.

Ek olarak şunu demek istiyorum; herkes aynı tür müzik seviyor olamaz. Ama amatörce yapıtların hepsi aynı türde. Farklı türlere yönelebilirsiniz.
Ben bu tür dinledigim için bu tarzda yapıyorum. Farklı türler derken ne gibi mesela?

Cümlelerin biraz süslenmeye ihtiyacı var fazla sade kalıyorlar kaliteli bir mikrofon ile kayıt alırsan fena değil.
Şuan geliştirmeye çalışıyorum kendimi o yüzden telefon mikrofonu ile kayıt alıyorum. İlerde alırım belki.

Başkan ben çok beğendim sanki ünlü bir rapçi acapella yapıyor gibi hissettim. Kesinlikle bu işin peşinden git ekipman eksiğini kapatınca zaten on numara olur.

Başkan ben çok beğendim sanki ünlü bir rapçi acapella yapıyor gibi hissettim. Kesinlikle bu işin peşinden git ekipman eksiğini kapatınca zaten on numara olur.
Teşekkürler dostum geliştirmeye çalışıyorum kendimi istediğim seviyeye gelirsem ekipman alacağım. Senin şarkını da dinledim güzel olmuş ikimizde de ekipman olsa güzel bir şeyler çıkacakmış gibi duruyor.

Teşekkürler dostum geliştirmeye çalışıyorum kendimi istediğim seviyeye gelirsem ekipman alacağım. Senin şarkını da dinledim güzel olmuş ikimizde de ekipman olsa güzel bir şeyler çıkacakmış gibi duruyor.
Elbet bir gün diyelim ikimiz için de hayırlısı olsun başkan.

Geri
Yukarı