Şarkım Nasıl Olmuş?

• Konuyu başlatan aokk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 334

aokk

Decapat
Yer
Aydın
Saat geç olduğu için sesimi yükseltemedim ve mix baya kötü oldu. Sizin eleştirilerinizi bekliyorum sadece kötü diyip geçmeyin kötü olduğunu ben de biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Açık söylüyorum berbat Flow yok ritim desen yok sesin anlaşılmıyor mix mastering yapıldığı belli bile olmuyor çok fazla gelişmelisin.

Bence hoş ya tabii ki eksik yönleri vardır ama bu işlerden fazla anlamadığım için eleştiremeyeceğim. Tek fark ettiğim nokta biraz nefes kontrolü. 👍

Saat geç olduğu için sesimi yükseltemedim ve mix bayağı kötü oldu. Sizin eleştirilerinizi bekliyorum sadece kötü deyip geçmeyin kötü olduğunu ben de biliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanka yanlış anlama eleştirmek gerekiyor ben eleştirimi biraz ağır yapacağım kanka berbat olmuş en kısa sürede geliştirmen dilegiyle cidden daha fazla beat ve ses kontrolü üzerinde çalışman gerektirgini düşünüyorum.

Kanka yanlış anlama eleştirmek gerekiyor ben eleştirimi biraz ağır yapacağım kanka berbat olmuş en kısa sürede geliştirmen dilegiyle cidden daha fazla beat ve ses kontrolü üzerinde çalışman gerektirgini düşünüyorum.
Kanka ses olayı gece oldugu icin bagiramadim beatide youtubedan secmistim sağ ol ilgilendigin icin.

Açık söylüyorum berbat Flow yok ritim desen yok sesin anlaşılmıyor mix mastering yapıldığı belli bile olmuyor çok fazla gelişmelisin.
Mix mastering hic bilmiyorum kafama göre sallıyorum şuan diger konularda da haklısın düzeltirim umarım.

Geri
Yukarı