sarsmaz.com Güvenilir mi?

ufukcaglarsk

Hectopat
Daha fazla  
Birçok bilgisayar bileşenini eğer havale ile öderseniz piyasanın altına temin edebiliyorsunuz. Daha önce alışveriş deneyimi olan var mı bu sitede? Ucuz diye atlayıp sazan olmayalım :)

Arkadaşa FSP Hyper M85+ 650W aldırmıştım sıkıntı yaşamadık iletişimlik bir durum olmadığı için geçmedik de memnun kaldık paketleme ve kargo sürecinden. Bu kadar detay verebilirim.

Hayır, direk ürünü göndermiyorlar😀
Süpermiş :D Böyleyse baya ''Sarsıcı''ymış oysa ki :D
Arkadaşa FSP Hyper M85+ 650W aldırmıştım sıkıntı yaşamadık iletişimlik bir durum olmadığı için geçmedik de memnun kaldık paketleme ve kargo sürecinden. Bu kadar detay verebilirim.
Diğer arkadaşın yorumunu da görünce bu siteden alışveriş biraz kumar gibi görünüyor.

Bence değmez şikayet sayısı oldukça fazla iyi gününe denk gelmişiz biz galiba :D Site senkar.net'in devamıymış ve zamanında çoğu kişiyi iyi bellemişler yorumlara bakarsak.

Bence değmez şikayet sayısı oldukça fazla iyi gününe denk gelmişiz biz galiba :D Site senkar.net'in devamıymış ve zamanında çoğu kişiyi iyi bellemişler yorumlara bakarsak.
Yok arkadaş 100-200TL, artık neyse fazla verip kafamız rahat güvenilir sitelerden alışveriş yapacağız artık. Ürün sıkıntılı gelse dahi muhatap bulmak önemli bir şey.

Yok arkadaş 100-200TL, artık neyse fazla verip kafamız rahat güvenilir sitelerden alışveriş yapacağız artık. Ürün sıkıntılı gelse dahi muhatap bulmak önemli bir şey.
Kesinlikle sizin yararınıza olucaktır. Ben sıkıntısız alışveriş geçirdim diye sizin de geçireceğiniz anlamına gelmiyor ve şikayet sayısı cidden fazla. Senkar.net araştırın aynı şikayetler firmanın devamıymış zaten.

böyle sitelere güvenmeyin ben nano katologdan daha önce ram almıştım 1 günde geldi şimdi 1k'ya yakın parça aldım 5-7 gün dediler 15 gündür bekliyorum ses seda yok 100 lira fazla verip hepsiburada sinerji itopya gibi yerlerden alon.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı