SATA SSD Önerisi

xxxtentac!on

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar SSD almak istiyorum 250 GB. Samsung 860 EVO, WD Blue ve Kingston A400 arasinda kaldım. Bugün şehirimdeki MediaMarkt'a gittim Samsung 860 EVO 250 GB 300 liraydı. Daha uygunu var mıdır? Hangisini almalıyım?

Aralarında Samsung EVO tabii ki. A400 kullandım ve ısı, performans düşüklüğü, hatalar ile kesinlikle karşılaşmadım. WD kullanmadım ama sorun yaşayan görmedim ama araştırmak lazım.
1.Samsung
2.Kingston
3.WD

Sadece bu markalar mı zorunlu? Gigabyte SSD güzel, alınabilir.

@EdoMeister BX500 ile ısı sorunu yaşayan, muadillerine göre ısındığı söyleniyor. Kullanıyorsanız ısı değerleri nasıl, anlatılanlar hurafe mi yoksa gerçek mi?
@BRKYSN forumda ve dış forumlarda TR200 ile sağlık sorunu yaşayanlar var, pek önerilmiyor. HDD Sentinel ile sağlık değerlerini kontrol eder misin.

Aralarında Samsung EVO tabii ki. A400 kullandım ve ısı, performans düşüklüğü, hatalar ile kesinlikle karşılaşmadım. WD kullanmadım ama sorun yaşayan görmedim ama araştırmak lazım.
1.Samsung
2.Kingston
3.WD

Sadece bu markalar mı zorunlu? Gigabyte SSD güzel, alınabilir.
Gigabyte düşünüyordum ilk başta ama burda bir konuda giriş seviye bellekler kullanılıyor denmiş ondan dolayı vazgeçtim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı