Satanizm hakkında ne düşünüyorsunuz?

Saygı duymuyorum, çok mantıksız ve uydurma geliyor. Bütün dinler öyle ama Satanizm ayrı bir saçma.

Konu altında satanizm şöyle, böyle diyen arkadaşların gerçekte satanizm hakkında gerçekten bilgi sahibi sayılacak kadar bilgili olduğunu zannetmiyorum. Çoğunun bilgi seviyesi "Satanistler şeytana uyup kötülükler yapıyorlar, kedi kesiyorlar." seviyesinde.

Her kedi kesen şeytana allah mı diyor?

Satanist olan da kedi kesebilir olmayan da.

Her satanist kedi kesmez.

Evet her satanist kedi kesmez ama bu fikri destekler. Çünkü satanistlerin bir kısmı kedi kesiyor. Ayrıca sadece kedi değil başka hayvanlar da kurban ediyorlar. Satanist olan bir kişiye melek gözüyle bakan benim gözümde saftır. Şeytanın yolundan gidenlere iyi bir insan diye bakmak da saçmalıktır.

Sizin için satanistler.

Ben saygı duyarim. Benim kuzenimde Satanizm inancına sahip , fakat gayet iyi anlaşıyor ailesiyle. Bizim bütün akrabalar müslüman. Ben Deist , kuzenimde Satanizm fakat aramızda sorun yok.

Abi anlıyorum da çok üzücü ya, SATAN GABRİEL falan bunlar zaten ben sevmiyorum baba, Müslüman Yahudi Hristiyan sen hepsini ayrı ayrı görüyorsun ben bir görüyorum.

Abi bence bu saygı mevzusunu uzunca bir süre düşünün derim.

Ben saygı duyarim. Benim kuzenimde Satanizm inancına sahip , fakat gayet iyi anlaşıyor ailesiyle. Bizim bütün akrabalar müslüman. Ben Deist , kuzenimde Satanizm fakat aramızda sorun yok.

İnsanlar sırf havalı olmak için satanist oluyorlar, inandıkları için değil.

Bu dediğin şey sadece tevratta yazıyordu bildiğim kadarıyla. Yani bu inanç yahudiliğe özgü.

Hiçbir inancın hakikatında böyle saçma sapan bir ibadet yok.

Bu bir ibadet değil dostum. Saçma sapan uydurulan şeyler sadece. İslam dininde böyle bir ibadet bulunmuyor normalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…