Satılık PS3 160GB Slim 20+ Oyun

Nume

Hectopat
Daha fazla  
Ürün yaklaşık 2 seneliktir. Herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Ne yazılımsal ne donanımsal hiç bir problemi yoktur. Ürün yanında 2 adet orjinal dualshock ps3 kol kutulu orjinal God Of War 3 - Süper Street Fighter 4 ( Bu oyun için ayrıca 35 tl değerinde psn den ek paket alınmıştır kostümler yeni ultra vs. ) Shift 2 Limited Edition - Pes 2012 - Darksiders - Hunted The Demon's Forge - Dungeon Siege III - Prince Of Persia The Forgotten Sands - Red Dead Redemption - Tekken 6 - Assassin's Creed Revelations - Fifa 13 - Fifa 12 - Fifa 11 - Fifa 14 ( Bu oyun makina içindedir 100 küsür lira verip almıştım ) - Dead Space 3 ( Makina içinde para verilerek aldım ) Dragon Age 2 ( Makina içinde para vererek aldım ) Final Fantasy VIII ( Kutusuz orjinaldir ) .. Bunların haricinde makina içinde yine psn plus dan aldığım oyunlarda : Metal Gear Rising - Metro Last Night - Fry Cry 3 - Dragon's Dogma - Xcom Enemy Unknow - Pes 14 - Grid 2 - Little Big Planet - Tomb Raider 2013 - Brothers vardır. Bunların yanında 2 adette orjinal kutulu çiziksiz bluray film verilecektir. Birisi Not Forgotten diğeri Triangle. Ankarada oturuyorum Sahibinden - Gittigidiyor - Sanalpazar üzerinden get ilan açabilirim .. Ürün kesinlikle kusursuz ayrıca yanında unutmadan söyleyim. 3 mt altun uçlu hdmi kablo - kolları şarj edebilmek için orjinal kablosu gönderilecektir. Ürünün kutusu durmaktadır. Alacak arkadaşa hayırlı olsun. Not : Cihaz online oyunlar oynamam nedeni ile, solo oyunların acizliğinden ve sıkıcılığından nefret ettiğim için kesinlikle kırdırılmamıştır. Psn den herhangi bir ban, ceza vs. almamıştır.

FİYAT : 800 TL.

Son düzenleme:
Güncel.. Fiyat Düşürüldü : 700 TL.

Seçtiğimiz oyunları alabiliyor muyuz ? Hangi şehirdesin. Oyunların fiyatlarını yazabilir misin ?

Geri
Yukarı