[SATILIK] Sıfır FX 6100 250 TL

Daha fazla  
Technopat sıfır ilanlarının olduğu bir bölüm olmadığı için buraya açayım dedim.
Ürün sıfır, sadece içeriğini kontrol etmek için açtım, fotoğrafta da gösterdim zaten. O nedenle ucuza satıyorum zaten işlemci için ayrılan küçük kısım hala ilk günkü gibi duruyor. Satma sebebim ise yanlış anakarta almış olmam. H81M-P33 anakarta G3258 almayı planlıyordum ancak 4 çekirdek şart falan dedikleri anda birden DSC_0196.JPG
DSC_0196.JPG
DSC_0195.JPG
DSC_0195.JPG
DSC_0196.JPG
DSC_0195.JPG
DSC_0194.JPG
DSC_0194.JPG
DSC_0193.JPG
DSC_0192.JPG
DSC_0191.JPG
kafam karıştı ve bunu almış bulundum. Aslında iade alıyorlar hatta kısa süre içinde ilgilenen olmazsa iade edeceğim ancak satma nedenim ise indirimden uygun fiyata almış olmam. Tam olarak 250 liraya geldi ve ben iade edip paramı almak yerine belki almak isteyen birisi vardır diye konuyu açtım. İade etmek kısıtlı bir süre için geçerli ne kadar bilmiyorum ama eğer o zamana kadar isteyen yoksa iade etmek durumundayım. Umarım yeterince açıklayabilmişimdir. Detaylı fotoğraflarına bakabilirsiniz. Almak isterseniz de cevap yazın ben zaten size dönerim. Pazarlık falan yok. İade etmek daha karlı olurdu öyle olsa.

Not: mobilden giriyorum, resimlerde ya da yazımda hata varsa uyarırsanız sevinirim, iyi akşamlar.

Hocam iade varsa ver direk hiç de uğraşma.

Yeni konular

Geri
Yukarı